کد خبر: 72479

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۹

نخستین خانه های هلال در شهرستان املش افتتاح شد

صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان املش ، دو خانه هلال در روستاهای البرز و کشکلایه افتتاح شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، اکرم پاکزاد ظهر امروز در آیین افتتاح نخستین خانه هلال احمر با حضور مسئولان شهرستان املش در روستاهای البرز و کشکلایه ، اظهار داشت: خانه‌های هلال با هدف توانمندسازی جامعه و […]

صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان املش ، دو خانه هلال در روستاهای البرز و کشکلایه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، اکرم پاکزاد ظهر امروز در آیین افتتاح نخستین خانه هلال احمر با حضور مسئولان شهرستان املش در روستاهای البرز و کشکلایه ، اظهار داشت: خانه‌های هلال با هدف توانمندسازی جامعه و گسترش آموزش‌های امدادی برای مقابله با حوادث و تشکیل تیم‌های واکنش سریع در روستا راه‌اندازی می شود.

وی با بیان اینکه در اداره خانه های هلال از توانمندی مردم روستا بهره گیری می شود ، گفت: در صورت همکاری دهیاری روستاها به جهت در اختیار گذاشتن فضای مناسب می توان برای راه اندازی “خانه هلال ” در آن روستا اقدام کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر املش خاطرنشان کرد: در خانه های هلال به دنبال تحقق شعار اصلی هرخانواده یک امدادگر هستیم تا در صورت بروز حوادث و رسیدن نیروهای امدادی، هر فرد امدادگر خانواده خود باشد.

گفتنی است در مراسم امروز ابراهیم پاکنهاد مسئول خانه هلال روستای البرز و نرگس حسین زاده مسئول خانه هلال کشکلایه معرفی شدند.

تصاویر ارسالی: علیرضا شریفی

ارسال دیدگاه

کسب درآمد