کد خبر: 72418

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۲۰:۲۳

مراسم روز جهانی معلول در املش برگزار شد +تصاویر

به مناسبت روز جهانی معلولین ، مراسمی با مشارکت بهزیستی و آموزش و پرورش و مدرسه استثنایی ساعی در کانون معصومیه املش برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز به مناسبت روز جهانی معلولین ، مراسمی با مشارکت بهزیستی و آموزش و پرورش و مدرسه استثنایی ساعی با حضور تعدادی از مدیران ادارات […]

به مناسبت روز جهانی معلولین ، مراسمی با مشارکت بهزیستی و آموزش و پرورش و مدرسه استثنایی ساعی در کانون معصومیه املش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح امروز به مناسبت روز جهانی معلولین ، مراسمی با مشارکت بهزیستی و آموزش و پرورش و مدرسه استثنایی ساعی با حضور تعدادی از مدیران ادارات شهرستان املش در کانون معصومیه  برگزار شد.

هاجر بایرامی در این مراسم با بیان اینکه ۱۰ درصد از جمعیت جهان دچار معلولیت هستند ، گفت: معلولین اثبات کرده اند که معلولیت، محدودیت نیست و این افراد با کشف توانایی های درون خود توانسته اند موفقیت های چشم گیری چه در علم و چه در ورزش و چه در اجتماع به دست بیاورند.

رئیس بهزیستی املش ادامه افزود : ساختار شهری باید به گونه ای ساخته شود که معلولین دچار مشکل برای حضور در اجتماع نداشته باشند و از شهردار املش خواستارم این شرایط را فراهم آورد.

 

در ادامه این مراسم بهرام صفری اظهار داشت : احساس مسئولیت به معلولین در جامعه باید به یک فرهنگ تبدیل شود و توسط دستگاه های مربوطه حرکت جدی در این خصوص انجام گیرد تا درک اجتماعی در این خصوص شکل گیرد.

مدیر آموزش و پرورش املش افزود: تلاش میکنیم با برگزاری کارگاه های و نشست های لازم بتوانیم قدم های مثبتی برای کمک به این قشر از جامعه را فراهم آوریم.

در پایان این مراسم به تعدادی از دانش آموزان معلول املشی هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد