کد خبر: 72397

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۲ - ۲۰:۰۸

تمدید تحریم ها بر اراده ملت بزرگ ایران هیچ تاثیری نمی گذارد

امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر اظهار داشت: تمدید تحریم ها بر اراده ملت بزرگ ایران هیچ تاثیری نمی گذارد به گزارش خبرنگار املش ما حجت الاسلام محمدصفری قاسم آبادی در خطبه نماز جمعه امروز املش گفت: مسئله تصویب قانون داماتو که تمدید دوباره تحریم ها علیه ایران اسلامی برای یک […]

امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر اظهار داشت: تمدید تحریم ها بر اراده ملت بزرگ ایران هیچ تاثیری نمی گذارد

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما حجت الاسلام محمدصفری قاسم آبادی در خطبه نماز جمعه امروز املش گفت: مسئله تصویب قانون داماتو که تمدید دوباره تحریم ها علیه ایران اسلامی برای یک مدت ده ساله دیگر است که از نظر ما انقلابیون مهم نیست زیرا یاد گرفته ایم هرگاه دری را به روی ما ببندند در دیگری را باز کنیم.

امام جمعه املش گفت: کفار مکه پیامبر گرامی اسلام(ص) و یارانش را سه سال در شعب ابی طالب محاصره اقتصادی کردند و این امر در اراده پیامبر(ص) و یارانش هیچ خللی ایجاد نکرد و همه بدانند که ملت بزرگ ایران در وضعیت شعب ابی طالب نیستند بلکه در وضعیت بدر و حنین هستند.

وی  افزود: خوب می دانیم و دشمن هم بداند که در هر تصمیم گیری برای منطقه حتی در خارج از منطقه هم باشد بدون حضور و رأی و نظر طرف ایرانی هیچ کارائی نداشته و قدرت اجرایی و نتیجه ای ندارد و نقش مهم ایران حتماً باید دیده شود.

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی ادامه داد: مسئله برجام هیچ فایده ای برای ما نداشته و حداقل فایده ی آن برای کسانی است که ۶۰ سال کارنامه سراسر جنایت، چپاول و فتنه و خونریزی جنایتکاران آمریکایی را نخوانده و در دشمنی همیشگی آمریکا علیه ملت بزرگ ایران شک و تردید داشتند امروز به این نتیجه رسیدند که به آمریکا هیچ اعتمادی نیست.

امام جمعه املش تصریح کرد: ملت بزرگ ایران با ایمان به خدا و پیروی از امام راحل(ره) و اتحاد و یکپارچگی در سال ۵۷ با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دست کثیف آمریکا را این کشور عزیز قطع کرد و از مردم ایران سیلی محکمی خورد که هیمنه اش در دنیا شکسته شد.

وی اذعان داشت: خواهش ما از همه دوستداران انقلاب اسلامی ایران این است که با پیروی کردن از سیره ی مقام معظم رهبری همه گروه ها و احزاب اعم از اصولگرا و اصلاح طلب نهایت دقت و توجه را داشته باشند و همچون دوران دفاع مقدس متحد و یکپارچه باشند تا یک بار دیگر پوزه دشمن را به خاک بمالیم و یک درس عبرت دیگر به دشمنان قسم خورده این نظام بدهیم.

امام جمعه املش گفت: ما انرژی هسته ای را یک انرژی مبنایی می دانیم که در زمینه های مختلف به آن نیاز داریم تا مایه رشد و پیشرفت کشور را فراهم نموده و نیازهای خویش را در زمینه انرژی هسته ای رفع نماییم اگر یک بار خرابش کردیم این قدرت و توانایی را داریم که دوباره نوسازی و بازسازی نمائیم.

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی افزود: ایران اسلامی به لحاظ بهره مندی از جوانان مستعد و متعهد این توان را دارد که با یک جهش عجیب علمی برای رسیدن به اهداف بلند و عالی نائل آید و قله های بلند علمی دنیا را خیلی سریع فتح نماید و دشمن بداند که ملت بصیر ایران اشتباه بزرگ جنگ صفین را تجربه نخواهد کرد.

وی  اظهار داشت : بلاتکلیفی وضعیت حقوق بگیران نجومی است که مقام معظم رهبری از آن بعنوان حمله به ارزش ها عنوان نمودتا ارزش ها ازبین نرود و ضد ارزش ها جای آن را نگیرد متأسفانه با گذشت ۳۷ سال از عمر بابرکت انقلاب، عده ای به گمان غلط خویش بعضی از افراد زالو صفت را بعنوان ذخیره انقلاب معرفی می کنند.

امام جمعه املش گفت: تعداد این افراد چه کم باشد چه بسیار بایستی بعنوان یک مجرم به قوه قضائیه معرفی شوند تا در محاکم قضائی تنبیه جدی شوند و تا رضایت افکار عمومی و مردم جلب شود و خارج کردن یک زنبور آلوده و بیمار از کندو توسط سایر زنبورها و تنبیه افراد متخلف و مجرم در بعضی کشورها الگوی خوبی است.

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی به روز وقف اشاره کرد و تصریح نمود: در قرآن، سنت و سیره پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) به وفور در خصوص اهمیت وقف تأکید شده و امام علی(ع) چه بسیار چشمه را پس از حفر وقف کرده است و موضوع وقف در سایر ادیان هم به آن اشاره شده است.

امام جمعه املش گفت: وقف بعنوان یک عمل صالح بعنوان باقیات صالحات است و اسقرار اداره اوقاف و امور خیریه در شهرستان املش یک امر ضروری است که تاکنون غفلت و کوتاهی شده و باید زمینه دسترسی آسان شهروندان املشی در این شهر برای انجام عمل وقف مهیا شود.

امام جمعه املش گفت: در جا زدن و ایستایی در نظام جمهوری اسلامی ایران هیچ توجیهی ندارد و اهدافی را که ترسیم می کنیم باید در راستای اهداف انقلاب اسلامی ایران باشد به نحوی که انقلاب ما را با انقلاب جهانی امام زمان(عج) متصل کند و مقدمات آن را فراهم کند.

 امام جمعه املش گفت: انقلاب اسلامی ایران به مرحله تثبیت رسیده و دولت باید در کادرسازی و تصمیم سازی در جهت آرمان های بلند انقلاب اسلامی ایران دقت و توجه ویژه ای نماید و برای ارتقاء انقلاب اسلامی به تمدن اسلامی تعلل و ایستایی و نگاه به دشمن در آن راهی و جایی و معنایی ندارد و بصیرت مالک اشتری می خواهد.

امام جمعه املش به ۱۵ و ۱۶ آذر اشاره کرد و گفت:همین دانشجویان در کنار سایر اقشار جامعه هشت سال جنگ را مدیریت کردند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد