کد خبر: 72328

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۵:۴۱

داستان آخرین زیارت پیر زن املشی، که اربعین حسینی به دیار باقی شتافت +تصاویر

پیرزن املشی که به زیارت حرم امام رضا(ع) به مشهد رفته بود در روز اربعین حسینی به دیار باقی شتافت. به گزارش املش ما، یک هفته مانده به اربعین میهمان امام رضا(ع) بودیم، وقتی برای زیارت وارد حرم شدیم، زنی را دیدم با قامتی خمیده، نزدیک تر رفتم و با او صحبت کردم اسمش ننه طاووس […]

پیرزن املشی که به زیارت حرم امام رضا(ع) به مشهد رفته بود در روز اربعین حسینی به دیار باقی شتافت.

به گزارش املش ما، یک هفته مانده به اربعین میهمان امام رضا(ع) بودیم، وقتی برای زیارت وارد حرم شدیم، زنی را دیدم با قامتی خمیده، نزدیک تر رفتم و با او صحبت کردم اسمش ننه طاووس بود از روستای البرز شهر املش ، به همراه کاروان به زیارت امام رضا (ع) مشرف شده بود.

ننه طاووس زنی هشتاد ساله بود ، با اینکه پیر و قامت خمیده ایی داشت ولی شاداب و سرزنده، با همه مهربان بود، طوری که اکثر زائران وقتی او را می دیدند ذوق زده می شدند که با این وضع چطور برای زیارت آمده است.

ننه طاوس حال و هوایی خاصی به خود گرفته بود، گویا خبری در راه بود و خودش می دانست و خوشحال بود، روز اربعین آخرین روزی بود که ننه طاوس میهمان ضامن آهو بود.

وقتی به بدرقه اش رفتم متوجه شدم که مریض شده و در بستر افتاده، هر چقدر اصرار کردم که بریم دکتر، قبول نکرد که از کاروان جابماند. باهم خداحافظی کردیم و با اتوبوس به همراه سایر اعضای کاروان به طرف دیار خود حرکت کرد .

ننه طاوس دو روز بعد از اربعین حسینی به دیار باقی شتافت./فارس

ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس ننه طاووس

ارسال دیدگاه

کسب درآمد