کد خبر: 72317

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۷

نفاق سیاسی ماندگاری انقلاب را تهدید می کند/فتنه ۸۸ به وسیله نفاق سیاسی سران به وجود آمد

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان افزود: فتنه ۸۸ به وسیله نفاق سیاسی سران به وجود آمد که هوشیاری و هدایت امام خامنه ای موجب خنثی شدن آن توطئه بزرگ بر علیه ملت و انقلاب ایران شد. به گزارش املش ما ، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در […]

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان افزود: فتنه ۸۸ به وسیله نفاق سیاسی سران به وجود آمد که هوشیاری و هدایت امام خامنه ای موجب خنثی شدن آن توطئه بزرگ بر علیه ملت و انقلاب ایران شد.

معتمدبه گزارش املش ما ، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در یادواره ۲۶ شهید بالاچاف که پیش از ظهر امروز در مسجدجامع بالاچاف برگزار شد، گفت: یکی از ویژگی های محوری شهیدان صداقت و اخلاص آنان در جهاد و مبارزه با دشمن است.

 

وی افزود: خیلی افراد وارد عرصه جهاد شدند ولی یا توان مقابله با دشمن را نداشتند و یا از صداقت لازم برخوردار نبودند که نمونه های آن از صدراسلام تاکنون مشخص است.

 

حجت الاسلام والمسلمین عزت الله معتمد با بیان اینکه جامعه امروز نیازمند صداقت و جهاد با دشمن است ،اظهار کرد: نقطه مقابل صداقت و جهاد، نفاق است که خطر جدی انقلاب و حکومت اسلامی است.

 

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان تاکید کرد: در جامعه امروز کسانی که اهل جهاد و صداقت هستند باید منسب دار در مملکت انقلابی و اسلامی باشند.

 

وی نفاق های اعتقادی، اخلاقی، عبادی و سیاسی را از انواع نفاق ها اعلام و تصریح کرد: خطر نفاق سیاسی بسیار شدید است که در مواقعی حکومت پیامبر و امام علی را نیز با چالش هایی روبرو کرد.

 

حجت الاسلام معتمد با بیان اینکه نفاق سیاسی ماندگاری انقلاب را تهدید می کند، گفت: وظیفه مهم نفاق سیاسی تضعیف حاکمیت دینی و اسلامی و تضعیف رابطه مردم با حکومت است.

 

وی خاطر نشان کرد: نفاق نوعی بیماری است که افراد را به دوچهرگی و پنهان کاری دچار می کند و افراد را در جهت عوام فریبی در جامعه سوق می دهد به طوری که از ولی امر مسلمین صحبت می کند ولی در فکر محدود کردن اختیارات قانونی و شرعی ولی فقیه است.

 

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان اظهار کرد: برخی سخن از امام و دشمن شناسی امام را رد جامعه مطرح می کنند ولی به دنبال ارتباط با کسانی هستند که امام آنان را دشمن اصلی اسلام و انقلاب معرفی کرده بود.

 

حجت الاسلام معتمد دلیل نفاق سیاسی برخی افراد را وجود شکاف های نظری و تئوری غیرتوحیدی در افکار دانست و افزود: قران کریم نفاق را بالاتر از کفر و فساد اعلام کرده و باید به نفاق های سیاسی توجه و از آنها غافل نشویم.

 

وی با اشاره به اینکه عزت و اقتدار ملت ها در اختیار خداوند است، گفت: برخی جهاد و شهادت و امربه معروف و نهی از منکر را زیر سوال می برند و تمام پیروزی را در حوزه اقتصادی و ارتباط با بیگانه تلقی می کنند.

 

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه امام حسین(ع) برای رسوایی نفاق سیاسی وارد عرصه پیکار و کربلا شد، افزود: فتنه ۸۸ به وسیله نفاق سیاسی سران به وجود آمد که هوشیاری و هدایت امام خامنه ای موجب خنثی شدن آن توطئه بزرگ بر علیه ملت و انقلاب ایران شد.

 

حجت الاسلام معتمد نفاق سیاسی را دزدی و خیانت دانست و تصریح کرد: باید عوامل نفاق سیاسی در هر لباس و منسبی شناسایی و به مردم معرفی گردند تا عناصر نفاق گران سیاسی منزوی شوند./لنگرخبر

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کسب درآمد