کد خبر: 72283

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۱۹:۵۴

الگو گیری دانش آموزان از شهدا، دشمنان را مایوس کنند

امام جمعه املش در مراسم یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی املش گفت:دانش آموزان با الگو گیری  از شهدا، دشمنان را مایوس کنند. به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی در یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی شهرستان املش گفت:برگزاری مراسم یادواره شهدا ، پاسداشت ایثارگری ها و جانفشانی شهدایی […]

امام جمعه املش در مراسم یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی املش گفت:دانش آموزان با الگو گیری  از شهدا، دشمنان را مایوس کنند.

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی در یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی شهرستان املش گفت:برگزاری مراسم یادواره شهدا ، پاسداشت ایثارگری ها و جانفشانی شهدایی است که از خود گذشتند تا امنیت و آرامش را به کشور هدیه کنند و این یک کار بزرگ معنوی است.

امام جمعه املش افزود: وظیفه ای که بر دوش دانش آموزان است ، باخوب درس خواندن و پیروی از دستورات دین ، علاوه بر اینکه سعادت و خوشبختی را برای آینده خود رقم می زنند، موجب یاس و ناامیدی دشمن از آنها و شادی و رضایت شهدا می گردد.

وی خاطرنشان کرد: داشتن یک برنامه خوب ، رعایت نظم و انظباط و مسائل بهداشتی و پیروی از قانون در جامعه برای دانش آموزان نیاز است و دانش آموزان با یادگیری خوب آداب زندگی آینده ای درخشان برای خود رقم بزنند.

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی تصریح کرد: خیلی از شهدای دفاع مقدس از بین دانش آموزان و معلمان بودند، انسان هایی مهم ، مفید و موفق که برای تحقق آرمان های الهی و انسانی درس و مدرسه را رها کردند و برای مقابله با تهاجم دشمن به جبهه ها رفتند و در راه خدا شهید شدند.

گفتنی است ؛شهرستان املش ۳۶ شهید دانش آموز و ۵ شهید فرهنگی تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد