کد خبر: 72173

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۷:۵۹

کشف ۲۲۷ هزار قرص روان گردان در رشت

فرمانده نیروی انتظامی رشت از کشف ۲۲۷ هزار و ۷۹۰ عدد قرص غیرمجاز روان گردان در این شهرستان خبر داد. به گزارش املش ما  به نقل از ایرنا، سرهنگ رحیم شعبانی گفت: ماموران انتظامی در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر اینکه مردی ۴۶ ساله در داخل منزل خود اقدام به خرید و فروش […]

فرمانده نیروی انتظامی رشت از کشف ۲۲۷ هزار و ۷۹۰ عدد قرص غیرمجاز روان گردان در این شهرستان خبر داد.
قرص روانگردانبه گزارش املش ما  به نقل از ایرنا، سرهنگ رحیم شعبانی گفت: ماموران انتظامی در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر اینکه مردی ۴۶ ساله در داخل منزل خود اقدام به خرید و فروش و نگهداری اقلام دارویی غیرمجاز و اعتیادآور می کند، موضوع را در دستور کار قرار دادند.

 

وی افزود: ماموران انتظامی با اطمینان از صحت موضوع، متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند و در بازرسی از محل، ۶۰۵ گرم تریاک ، ۷۵ گرم سوخته تریاک ، یک دستگاه ترازوی توزین موادمخدر و حدود ۲۲۷ هزار و ۷۹۰ عدد قرص های غیرمجاز و روانگردان کشف و متهم را با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی کردند.

 

شعبانی با تصریح براینکه مواد مخدر و فعالیت برخی سودجویان در این زمینه یکی از معضلات جامعه است، ادامه داد: پلیس که همه توان خود را برای مبارزه با این معضل به کار بسته، نیازمند همکاری بیشتر شهروندان است.

 

فرمانده انتظامی رشت خاطرنشان کرد: نقش خانواده‌ها را در زندگی سالم فرزندان تاثیرگذار است. ضمن این که دوست‌های ناباب و معاشرت با افراد سست عنصر، موجب خروج فرد از روند زندگی عادی و سالم می شود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد