کد خبر: 72158

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۱

ترویج تعالیم دینی از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند

امام جمعه املش در شورای فرهنگ عمومی شهرستان املش گفت: ترویج تعالیم دینی و اسلامی از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند به گزارش خبرنگار املش ما ،حجت الاسلام صفری قاسم آبادی  پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان املش بهره گیری از تعالیم دینی و اسلامی را جلوگیری کننده بسیاری از آسیب […]

امام جمعه املش در شورای فرهنگ عمومی شهرستان املش گفت: ترویج تعالیم دینی و اسلامی از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند

شورای فرهنگ عمومیبه گزارش خبرنگار املش ما ،حجت الاسلام صفری قاسم آبادی  پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان املش بهره گیری از تعالیم دینی و اسلامی را جلوگیری کننده بسیاری از آسیب های اجتماعی دانست و گفت: باید به مقوله فرهنگی اسلامی در جامعه توجه بیشتری صورت گیرد.

امام جمعه املش بر الگو پذیری جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان از فرهنگ اصیل اسلامی و دینی تاکید کرد و گفت: اهل بیت (ع) بهترین الگوهایی هستند که باید به الگو پذیری از آنها تشویق و ترغیب صورت پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: در دوران هشت ساله دفاع مقدس جوانان ما بر پایه بصیرت دینی مقابل ابرقدرت های جهان ایستادگی کردند و با جانفشانی که گرانبهاترین چیز یک انسان است از خاک وطن و کشور خود دفاع نمودند.

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی به آسیب هایی از قبیل طلاق و اعتیاد در جامعه اشاره نمود و تصریح کرد: بهره گیری از تعالیم دینی و اسلامی و باورهای اعتقادی و اخلاقی می تواند  ازبسیاری آسیب های اجتماعی جلوگیری کند.

امام جمعه املش از مسئولین خواست با اجرایی نمودن مصوبات جلسات شورای فرهنگ عمومی ، در کاهش آسیب های اجتماعی اثرگذار باشند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد