کد خبر: 72080

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۸

راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع)، از فرهنگ بسیجی نشأت گرفته است

تحلیلگر سیاسی در همایش گفتمان بصیرتی که در کانون معصومیه املش برگزار شد گفت:راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع)، از فرهنگ بسیجی نشأت گرفته است به گزارش خبرنگار املش ما ، محمدحسین زاده در همایش گفتمان بصیرتی که پیش از ظهر امروز در کانون معصومیه املش برگزار شد ، اظهار داشت: نقش ایمان در بروز انقلاب و مانداگاری […]

تحلیلگر سیاسی در همایش گفتمان بصیرتی که در کانون معصومیه املش برگزار شد گفت:راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع)، از فرهنگ بسیجی نشأت گرفته است

محمد حسین زاده تحلیلگر سیاسیبه گزارش خبرنگار املش ما ، محمدحسین زاده در همایش گفتمان بصیرتی که پیش از ظهر امروز در کانون معصومیه املش برگزار شد ، اظهار داشت: نقش ایمان در بروز انقلاب و مانداگاری بسیج به تاسی و الگوپذیری از ماندگاری عاشوراست چرا که بسیج با وحدت رویه با رعایت احکام الهی به ویژه تربیت صحیح در خانواده ها ، مساجد توسط  روحانیون و فرهنگیان ماندگار شده است.

 

این تحلیلگر سیاسی افزود: فرهنگیان عزیز در مسیر انقلاب چه در ابتدای آن و چه در طول دفاع مقدس همواره نقش اساسی داشته اند و دوشادوش رزمندگان در پیروزی های هشت ساله دفاع مقدس تاثیرگذار بودند.

 

حسین زاده خاطرنشان کرد: اگر در روزی از تاریخ یک حضرت اسماعیل (ص) به قربانگاه رفت در تاریخ انقلاب اسلامی کشورمان بیش از ۲۰۰ هزار نفر برای انقلاب و ماندگاری آن جان فشانی کردند تا عاشورا و اسلام باقی بماند.

 

وی ادامه داد: شما بسیجیان امروز طلایه داران ابهت انقلاب در جهان هستید به عنوان الگویی مطلوب برای محرومین و مستضعفین قرارگرفته اید. جوانان یمن با الگوگیری از شما کاخ ظالمین را شکستند، حزب الله لبنان طلایه دار مقاومت مردمی شیعه شد و ملت عراق و سوریه با درس پذیری از شما بسیجیان امروز در مقابل دشمنان تادندان مسلح قرارگرفته است.

 

حسین زاده تصریح کرد: راهپیمایی عظیم اربعین که از نجف تا کربلا صورت گرفت از فرهنگ بسیجی نشأت گرفته است و بیش از ۲۰میلیون زائر به سمت مرقد مطهر سیدالشهدا (ع) حرکت میکند که این آغازگر حرکت بزرگی است و در سالیان آتی به مرکز اجتماع چندصدمیلیونی عاشقان خاندان اهال بیت (ع) تبدیل خواهد شد.

 

این تحلیل سیاسی گفت: اگر در روزگاری مسلمانان در شیب ابی طالب مقاومت میکنند ، امام خمینی (ره) با توکل و ایمان مستحکم در جماران می ماند ، نتیجه اش اینست که می بینیم هر روز گستره اسلام در جهان بیشتر می شود.

 

حسین زاده در پایان سخنانش به مسئولین کشور گفت: اگر به داشته های خود اکتفا نکنیم ، در مقابل زورگویی ها عقب نشینی کنیم همانند عقب نشینی های چند سال اخیر دستگاه دیپلماسی ،دشمن هر روز جلو تر خواهد آمد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد