کد خبر: 72080

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۸

راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع)، از فرهنگ بسیجی نشأت گرفته است

تحلیلگر سیاسی در همایش گفتمان بصیرتی که در کانون معصومیه املش برگزار شد گفت:راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع)، از فرهنگ بسیجی نشأت گرفته است به گزارش خبرنگار املش ما ، محمدحسین زاده در همایش گفتمان بصیرتی که پیش از ظهر امروز در کانون معصومیه املش برگزار شد ، اظهار داشت: نقش ایمان در بروز انقلاب و مانداگاری […]

تحلیلگر سیاسی در همایش گفتمان بصیرتی که در کانون معصومیه املش برگزار شد گفت:راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع)، از فرهنگ بسیجی نشأت گرفته است

محمد حسین زاده تحلیلگر سیاسیبه گزارش خبرنگار املش ما ، محمدحسین زاده در همایش گفتمان بصیرتی که پیش از ظهر امروز در کانون معصومیه املش برگزار شد ، اظهار داشت: نقش ایمان در بروز انقلاب و مانداگاری بسیج به تاسی و الگوپذیری از ماندگاری عاشوراست چرا که بسیج با وحدت رویه با رعایت احکام الهی به ویژه تربیت صحیح در خانواده ها ، مساجد توسط  روحانیون و فرهنگیان ماندگار شده است.

 

این تحلیلگر سیاسی افزود: فرهنگیان عزیز در مسیر انقلاب چه در ابتدای آن و چه در طول دفاع مقدس همواره نقش اساسی داشته اند و دوشادوش رزمندگان در پیروزی های هشت ساله دفاع مقدس تاثیرگذار بودند.

 

حسین زاده خاطرنشان کرد: اگر در روزی از تاریخ یک حضرت اسماعیل (ص) به قربانگاه رفت در تاریخ انقلاب اسلامی کشورمان بیش از ۲۰۰ هزار نفر برای انقلاب و ماندگاری آن جان فشانی کردند تا عاشورا و اسلام باقی بماند.

 

وی ادامه داد: شما بسیجیان امروز طلایه داران ابهت انقلاب در جهان هستید به عنوان الگویی مطلوب برای محرومین و مستضعفین قرارگرفته اید. جوانان یمن با الگوگیری از شما کاخ ظالمین را شکستند، حزب الله لبنان طلایه دار مقاومت مردمی شیعه شد و ملت عراق و سوریه با درس پذیری از شما بسیجیان امروز در مقابل دشمنان تادندان مسلح قرارگرفته است.

 

حسین زاده تصریح کرد: راهپیمایی عظیم اربعین که از نجف تا کربلا صورت گرفت از فرهنگ بسیجی نشأت گرفته است و بیش از ۲۰میلیون زائر به سمت مرقد مطهر سیدالشهدا (ع) حرکت میکند که این آغازگر حرکت بزرگی است و در سالیان آتی به مرکز اجتماع چندصدمیلیونی عاشقان خاندان اهال بیت (ع) تبدیل خواهد شد.

 

این تحلیل سیاسی گفت: اگر در روزگاری مسلمانان در شیب ابی طالب مقاومت میکنند ، امام خمینی (ره) با توکل و ایمان مستحکم در جماران می ماند ، نتیجه اش اینست که می بینیم هر روز گستره اسلام در جهان بیشتر می شود.

 

حسین زاده در پایان سخنانش به مسئولین کشور گفت: اگر به داشته های خود اکتفا نکنیم ، در مقابل زورگویی ها عقب نشینی کنیم همانند عقب نشینی های چند سال اخیر دستگاه دیپلماسی ،دشمن هر روز جلو تر خواهد آمد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد