کد خبر: 72049

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۲۰:۲۶

پایان ناخوشایند پروژه ای برای شهروندان املشی +تصاویر

پروژه لوله گذاری خیابان میان محله املش برای اهالی این منطقه خوشایندنبوده و از تابستان سالجاری منتظر ترمیم ناهمواری ها و چاله های این خیابان مانده اند. به گزارش خبرنگار املش ما ، یکی از پروژه هایی که شهرداری املش به جهت رفاه حال شهروندان اجرایی نمود لوله گذاری مناطق میان محله این شهر بود. […]

پروژه لوله گذاری خیابان میان محله املش برای اهالی این منطقه خوشایندنبوده و از تابستان سالجاری منتظر ترمیم ناهمواری ها و چاله های این خیابان مانده اند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، یکی از پروژه هایی که شهرداری املش به جهت رفاه حال شهروندان اجرایی نمود لوله گذاری مناطق میان محله این شهر بود. اقدامی که بدرستی به پایان نرسید و پس از کندکاری ها بازسازی و ترمیم نگردید.

مسیری که بیش از ۳۰۰ خانوار از اهالی میان محله ، ساکنین دو روستای حسین آباد و خرشتم از آن تردد می کنند و همچنین بسیاری از شهروندان املشی برای رسیدن به شهرستان لنگرود آن را انتخاب کرده اند.

ناهمواری ها و چاله چوله های این مسیر موجب نگرانی اهالی منطقه شده ولی گویی صدای شان به مسئولین نمی رسد. بسیاری درپیام هایی از این رسانه خواستار پیگیری این مشکل شده اند تا پس از رسانه ای شدن خبرش، گوش شنوایی اقدامی برای رفع آن بکوشد.

 

photo_2016-11-26_23-01-45 photo_2016-11-26_23-03-51

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد