کد خبر: 72037

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۴

آموزش امداد و نجات ویژه دهیاران بخش مرکزی املش برگزار شد

رئیس هلال احمر املش از برگزاری آموزش امداد و نجات ویژه دهیاران بخش مرکزی با هدف توسعه آموزش کمک های اولیه در برابر حوادث و بلایا خبر داد. اکرم پاکزاد عصر امروز در حاشیه برگزاری دوره در سالن هلال احمر به خبرنگار املش ما گفت: دهیاران به عنوان مدیران بحران در سطح روستاها شناخته می […]

رئیس هلال احمر املش از برگزاری آموزش امداد و نجات ویژه دهیاران بخش مرکزی با هدف توسعه آموزش کمک های اولیه در برابر حوادث و بلایا خبر داد.

اکرم پاکزاد عصر امروز در حاشیه برگزاری دوره در سالن هلال احمر به خبرنگار املش ما گفت: دهیاران به عنوان مدیران بحران در سطح روستاها شناخته می شوند و باید توانایی و ظرفیت بالایی در هنگام بروز حوادث داشته باشند.

رئیس هلال احمر املش افزود: این جمعیت آموزش امداد و نجات و کمک های اولیه نیمه حضور ویژه دهیاران بخش مرکزی را با هدف آمادگی دهیاران در برابر حوادث وبلایا برگزار نمود.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره ۱۵ ساعته دهیاارن با چگونگی ارائه تنفس مصنوعی، آشنایی با دستگاه فشارسنج، جلوگیری از انواع خون ریزی هنگام بروز حوادث در افراد، چگونگی اندازه گیری فشارخون، آشنایی با پانسمان و بانداژ و ارائه آموزش های لازم امداد و نجات آموزش دیدند.

%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%87%d9%84%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d8%ad%d9%85%d8%b1

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد