کد خبر: 71991

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۵

اربعین حسینی به کنگره بزرگ جهانی تبدیل شده است/ تنها راه درامان مانده از فتنه دشمن ، پشتیبانی از ولایت فقیه است

فرمانده سپاه رشت در مراسم یادواره شهدای نرکه و کشکلایه املش گفت: اربعین حسینی به کنگره بزرگ جهانی تبدیل شده است به گزارش خبرنگار املش ما ، سرهنگ پاسدار مجید دوهندو عصر امروز در مراسم یادواره شهدای نرکه و کشکلایه املش اظهارداشت: حضور میلیونی عاشقان و ارادتمندان سید و سالار شهیدان که با پای پیاده […]

فرمانده سپاه رشت در مراسم یادواره شهدای نرکه و کشکلایه املش گفت: اربعین حسینی به کنگره بزرگ جهانی تبدیل شده است

شهدای نرکهبه گزارش خبرنگار املش ما ، سرهنگ پاسدار مجید دوهندو عصر امروز در مراسم یادواره شهدای نرکه و کشکلایه املش اظهارداشت: حضور میلیونی عاشقان و ارادتمندان سید و سالار شهیدان که با پای پیاده خود را به کربلا رسانده اند و اربعین حسینی را کنگره جهانی کرده اند ، کمر آمریکا و هم پیمانان شان را دوباره شکست.

 

فرمانده سپاه رشت گفت: حضور ۲۷ میلیون زائر حرم اباعبدالله الحسین(ع)در مراسم اربعین حسینی علاوه بر آنکه عبادت معنوی است بلکه بعد سیاسی مهم و بی نظیری در جهان رقم زده است.

 

وی خاطرنشان کرد: این مراسم که خالصانه و عاشقانه توسط مردم عراق میزبانی و پذیرایی شد در نمونه خود مثال زدنی و مایه فخر فروشی است زیرا که آل سعود با آن همه تجربه و هزینه و کسب درآمد که از مراسم حج دارد نمی تواند امنیت ۴میلیون زائر خانه خدا را تامین کند و این نشانه ضعف حاکمان سعودی است.

 

سرهنگ پاسدار دوهندو به آغاز هفته بسیج اشاره نمود و گفت: شهدای ما با تفکر بسیجی و آشنایی کامل با فرهنگ شهادت بصورت داوطلبانه به جبهه ها اعزام شدند و به فوز عظیم شهادت نائل آمدند و امروز تفکر بسیجی باید گسترش یابد و فرهنگ شهادت به نسل های جدید منتقل گردد.

 

فرمانده سپاه رشت افزود: تفکر بسیجی همان تفکر “ما می توانیم” است که امام راحل(ره) براساس این تفکر انقلاب را بدست ملت بزرگ و غیور ایران سپرد و تفکر بسیج یعنی عدم تبعیت از دشمن و پیروی از مقام معظم رهبری و عمل به فرامین معظم له و مقاومت و ایستادگی در برابر هجمه دشمن.

 

وی خاطرنشان کرد:ملت بزرگ ایران از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با روحیه و تفکر بسیجی در برابر دشمن ایستاده اند و باعث رشد و پیشرفت کشور شده اند و همین تفکر به ملت ایران عزت و افتخار داده است گرچه برای دستیابی به این عظمت و افتخار جوانان عزیزی را تقدیم کرده است.

سرهنگ پاسدار دوهندو در پایان تصریح کرد: دشمن امروز در حال تغییر باورها و تضعیف ارزش ها و اعتقادات ما و فروپاشی خانواده های ما و منحرف کردن نوجوانان و جوانان ماست و در حال ایجاد طراحی فتنه ای بزرگ است که البته هوشیاری و بصیرت همه ی ما را می طلبد و به وصیت شهدا و امام شهدا که همان پشتیبانی از ولایت فقیه است؛ عمل کنیم تا از فتنه دشمن در امان بمانیم.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد