کد خبر: 71924

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۸

تمام آنهایی که دلشان برای نظام می تپد بسیجی هستند

فرمانده سپاه املش در جلسه ستاد هماهنگی هفته بسیج گفت: تمام آنهایی که دلشان برای نظام می تپد بسیجی هستند. به گزارش خبرنگار املش ما،سرهنگ دوم پاسدار سیدجعفر حسینی در جلسه ستاد هماهنگی هفته بسیج با تسلیت اربعین حسینی(ع) به نقش پررنگ بسیج که زاده تفکر امام راحل است اشاره نمود و گفت: تمام آنهایی که دلشان […]

فرمانده سپاه املش در جلسه ستاد هماهنگی هفته بسیج گفت: تمام آنهایی که دلشان برای نظام می تپد بسیجی هستند.

جلسه هفته بسیجبه گزارش خبرنگار املش ما،سرهنگ دوم پاسدار سیدجعفر حسینی در جلسه ستاد هماهنگی هفته بسیج با تسلیت اربعین حسینی(ع) به نقش پررنگ بسیج که زاده تفکر امام راحل است اشاره نمود و گفت: تمام آنهایی که دلشان برای نظام می تپد بسیجی هستند . بسیجیان در چه در جنگ سخت ۸ سال دفاع مقدس نگذاشتند وجبی از خاک میهن اسلامی مان به دست دشمنان غاصب بیافتد و چه در زمان حال پیش قراولان جنگ نرم اند.

سرهنگ دوم پاسدار سیدجعفر حسینی ادامه داد:براساس برنامه های محوله در شهرستان املش ۲۰ مسکن محرومین توسط سپاه ساخته خواهدشد که در هفته بسیج یکی از مسکن محرومین افتتاح و در اختیار آن خانواده قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه به برگزاری بیش از ۷۵ برنامه فرهنگی در هفته بسیج اشاره نمود و اظهار داشت : یکی از برنامه های این هفته در طرحی مشترک با دامپزشکی پروژه پاکسازی بیماری نیوکاسل(ویژه طیور) در سطح شهرستان اجرایی خواهد شد.

 

در ادامه جلسه یونس محمودی بسیج ضامن بقاء و دوام انقلاب اسلامی است و گفت: شیرازه تفکر امام و رکن رکین و مستحکم نظام و انقلاب در صیانت از ارزش ها و مبانی و اصول می باشد که به همین جهت است که بسیج و تفکر بسیجی را بیمه بدنه نظام می دانند.

 

فرماندار املش افزود:: تفکر امام که من بسیجی ام یک تفکر ماهوی است که ما نیز باید در سیاست و دیانت و مدیریت مان این تفکر را جاری و ساری کنیم.

 

وی با بیان اینکه کوچه  ها و خیابان ها باید رنگ و بوی بسیجی بگیرد ، اظهار داشت: مسئولین در تمام برنامه های این هفته  بویژه یادواره های شهدا شرکت نمایند زیرا آنها به گردن مان حق دارند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد