کد خبر: 71895

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۱

هنوز حمله به سوگواران و عزاداران عاشورای حسینی سال۸۸ از یادمردم نرفته است/آقای نماینده ؛ چگونه به خود اجازه حمایت از فتنه گران را می دهید؟

امام جمعه موقت املش به اشاره به وقایع حمله به سوگواران و عزاداران عاشورای حسینی سال۸۸ خطاب به نماینده گیلانی مجلس گفت: چگونه به خود اجازه حمایت از فتنه گران را می دهید؟ به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام احمد احمدی مجرد در خطبه های نماز جمعه امروز املش پس از دعوت همگان به تقوای […]

امام جمعه موقت املش به اشاره به وقایع حمله به سوگواران و عزاداران عاشورای حسینی سال۸۸ خطاب به نماینده گیلانی مجلس گفت: چگونه به خود اجازه حمایت از فتنه گران را می دهید؟

احمد احمدی مجرد نمازجمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام احمد احمدی مجرد در خطبه های نماز جمعه امروز املش پس از دعوت همگان به تقوای الهی و تسلیت ایام اربعین حسینی(ع) به نتیجه انتخابات آمریکا اشاره نمود و گفت: به فرمایش رهبر انقلاب ما از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری این کشور نه خوشحالیم و نه ناراحت، ولی می توانیم به این تحلیل رسید که مردم آمریکا یک نه بزرگ به سیاستمداران جنایتکار گفتند و دو نامزد مطرح ریاست جمهوری ماهیت واقعی نظام فاسد حاکم را به جهانیان معرفی داشتند.

 

امام جمعه موقت املش با انتقاد  از عده ای بی بصیرت که هنوز همصدا و هم جریان با آمریکا ، از فتنه ۸۸ حمایت می کنند و حرف های شرم آوری از روی کج فهمی خود به زبان می رانند و دقت نمیکنند از کدام تریبون این سخنان گفته می شود .

 

وی ادامه داد: یکی از نمایندگان گیلانی مجلس شورای اسلامی در هفته های گذشته درحمایت از فتنه گران برآمده و درخواست فراموشی آن واقعه تلخ را دارد، آیا آتش کشیدن مسجد و بی حرمتی به مقدسات ، حمله به سوگواران و عزاداران عاشورای حسینی که قلب امام عصر(عج) و رهبر انقلاب و ملت بزرگ ایران را به درد آورد ، قابل فراموش سپردن است.

 

حجت الاسلام احمدی مجرد افزود: وقتی فتنه گران در سال ۸۸ موجب سوء استفاده ضد انقلاب و دخالت های بی جای بیگانگان و خوشحالی دشمنان می شوند و باعث ضرر و زیان به کشور و مردم می گردند آنوقت این آقای نماینده چگونه به خود اجازه حمایت از فتنه گران را از تریبون خانه ملت  می دهد.

 

امام جمعه موقت املش به مناسبت های هفته آینده اشاره نمود و گفت: تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) در ۵ آذر که موجبات افتخارات و خدمات بزرگی برای انقلاب مان به ارمغان آورده است چه دستاوردهایی که در اوایل پیروزی انقلاب، دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی نصیب کشور شد و چه این روزها که در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم دشمن بعنوان بهترین مدافع نظام مقدس اسلامی نقش آفرینی میکندکه جای قدردانی از این تلاش های نیروهای وفادار به انقلاب و نظام دارد.

 

وی به روزجهانی دیابت نیز اشاره کرد و گفت : این بیماری با افزایش قند خون مشکلات و عوارض نامطلوب جسمی برای انسان ایجاد میکند وهمه افراد بالای ۳۰ سال با مراجعه به پزشک و انجام یک آزمایش پزشکی از آن درامان باشند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد