کد خبر: 71847

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۳

کار شخم زمستانی در شالیزارهای املش آغاز شد +تصاویر

رئیس جهاد کشاورزی املش از آغاز کار شخم زمستانی در شالیزار های روستای پیش بیجار این شهرستان خبر داد و گفت: دو شالیکار از هفته گذشته اقدام به شخم اول شالیزار خود نموده اند. به گزارش خبرنگار املش ما ، هنوز فصل پاییز به سومین ماهش نرسیده است دوتن از کشاورزان املشی شخم زمستانی در […]

رئیس جهاد کشاورزی املش از آغاز کار شخم زمستانی در شالیزار های روستای پیش بیجار این شهرستان خبر داد و گفت: دو شالیکار از هفته گذشته اقدام به شخم اول شالیزار خود نموده اند.

شخم شالیزار املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، هنوز فصل پاییز به سومین ماهش نرسیده است دوتن از کشاورزان املشی شخم زمستانی در شالیزارهای خود را آغاز نموده اند.

 

مدیر جهادکشاورزی املش در تشریح این خبر گفت: کار شخم زمستانی در ۱/۵ هکتار از شالیزارهای املش زودتر از همه جای گیلان آغاز شد و سیدآقا و سیدغفار آقایی از هفته گذشته اقدام به شخم زمستانی نمودند.

 

مسعود امیربنده ای افزود: مبارزه با آفات از جمله کرم ساقه خوار برنج ، استفاده بهینه از نزولات آسمانی و آسودگی خاطر شالیکاران برای نشاء بموقع از جمله محاسن شخم به موقع شالیزار است .

 

وی خاطرنشان کرد: شالیکاران روستای پیش بیجار امسال از شالیکاران روستای نرکه در شخم زمستانی پیشی و سبقت گرفتند و اقدام به شخم زمستانی نمودند.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد