کد خبر: 71843

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۸

امضاء چک های استقلالی ها با حساب خالی!

در حالی چک های مطالبات بازیکنان تیم فوتبال استقلال توسط مدیران این تیم به امضا رسید که حساب این باشگاه خالی است. به گزارش املش ما به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به اینکه چک های مطالبات بازیکنان استقلال نیاز به امضای مسعود معینی عضو هیت مدیره باشگاه استقلال را داشت وی بعد از […]

در حالی چک های مطالبات بازیکنان تیم فوتبال استقلال توسط مدیران این تیم به امضا رسید که حساب این باشگاه خالی است.

استقلالبه گزارش املش ما به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به اینکه چک های مطالبات بازیکنان استقلال نیاز به امضای مسعود معینی عضو هیت مدیره باشگاه استقلال را داشت وی بعد از ظهر امروز در باشگاه استقلال حاضر شد و در جلسه ای با افتخاری مدیر عامل این باشگاه چک ها را امضا کرد .

این در حالی است که معینی پس از گذشت سه روز زمانی چک ها را امضاء کرد که حساب باشگاه استقلال توسط سازمان امور مالیاتی تخلیه شده بود.

حال باید منتظر ماند و دید در نهایت مدیران باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات چه تدبیری را در نظر خواهند گرفت چرا که در حال حاضر حساب باشگاه خالی است .

*جلسه سرنوشت ساز استقلالی ها

با توجه به هماهنگی های صورت گرفته قرار است هفته آینده یکی از مهم ترین جلسات اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار شود که در این جلسه مدیران باشگاه درباره فعالیت های نقل و انتقالاتی نیز بحث خواهند کرد.

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال هم به این جلسه دعوت شده است تا وی لیست خروجی و ورودی تیمش را در اختیار هیات مدیره قرار دهد تا وضعیت بازیکنان برای نیم فصل مشخص شود .

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد