کد خبر: 71830

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۵

ایموبیله: کلوزه اسطوره شهر رم است

چیرو ایموبیله گفتگوی مفصلی با وبسایت کیکر آلمان انجام داده است. وبسایت نود: ایموبیله پس از حضور نه چندان موفق در سویا اکنون برای لاتزیو بازی می کند و به نظر می رسد دوباره فرم خوب خود را پیدا کرده است. او در ۱۲ بازی این فصل ۹ گل برای این تیم به ثمر رسانده […]

چیرو ایموبیله گفتگوی مفصلی با وبسایت کیکر آلمان انجام داده است.
وبسایت نود: ایموبیله پس از حضور نه چندان موفق در سویا اکنون برای لاتزیو بازی می کند و به نظر می رسد دوباره فرم خوب خود را پیدا کرده است. او در ۱۲ بازی این فصل ۹ گل برای این تیم به ثمر رسانده است. ایموبیله در خصوص شرایط تیمش می گوید:
خوشحالم که کلوزه کارش را به عنوان سرمربی آغاز کرده است و امیدوار در این مسیر موفق باشد. من همین الان ۵۰ گل از رکوردی که او برای لاتزیو بر جای گذاشت عقب هستم. چه کسی می خواهد این رکورد را بشکند. او در شهر رم یک اسطوره است. ناپولی را هیچ گاه فراموش نخواهم کرد. این تیم بخشی از قلب من است. امیدوارم به جز روزی که با ما بازی می کنند همیشه موفق باشند.
او در خصوص انتقال هیگواین به یوونتوس گفت:
این انتقال را درک می کنم. هم هواداران ناپولی حق دارند ناراحت شوند و هم خود هیگواین حق دارد که به یوونتوس برود. او سن و سال کمی ندارد و وقت آن است که به لحاظ مالی نیز کمی پیشرفت کند. من یک سال در یوونتوس بودم ولی همان یک سال تجربه فوق العاده بازی در کنار دل پیرو و بوفون را داشتم. الکس همیشه اسطوره من بود. بازی دیوید ترزگه مرا به سکوت وا می داشت. او بهترین مهاجم در محوطه جریمه بود.
ایموبیله
وی در خصوص دیدار ایتالیا و آلمان نیز گفت:
دیداری که در یورو با آن داشتیم من را ناامید کرد. چن د روز طول کشید تا بتوانم فرم طبیعی خودم را پیدا کنم. آن شب واقعا دردناک بود. چراکه واقعا دو تیم در یک سطح بودند و بازی پایاپای بود. باید ببینیم در این دیدار چه اتفاقی می افتد. ما بوفون را داریم. او ه نوز هم بهتر از نویر است.
او در خصوص ادعاهای رسانه های آلمانی مبنی بر امتناع او در یادگیری زبان گفت:
این ها همه دروغ است. فکر نمی کنم دوران بدی در دورتموند داشتم. هر چند شرایطی در رختکن بود که انتظار آن را نداشتم. متاسفم که رابطه ام با دورتموند آن گونه تموم شد. من گل های حساسی هم برای این تیم به ثمر رساندم اما همه چیز خوب پیش نرفت. این مسائل که من همسایه هایم را اذیت می کردم یا دوست نداشتم آلمانی یاد بگیرم دروغ محض است. زبان آلمانی برای من سخت بود و کلوپ می گذاشت که من مترجم داشته باشم. اما با آمدن توخل همه چیز به هم ریخت.
ارسال دیدگاه

کسب درآمد