کد خبر: 71826

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۱

محسن رضایی: پول‌ها کجا هستند؟

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نقدینگی از مرز یک‌میلیون میلیارد تومان گذشته؛ پس چرا پول دست مردم نیست و تقاضای کل پایین آمده است؟ به گزارش املش ما ، محسن رضایی با انتشار یادداشتی در اینستاگرام با عنوان«پول‌ها کجا هستند؟» نوشت: پول‌ها کجا هستند؟ هنگامی‌که از مسئولان اقتصادی، بانکی دولت پرسیده می‌شود چرا در […]

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نقدینگی از مرز یک‌میلیون میلیارد تومان گذشته؛ پس چرا پول دست مردم نیست و تقاضای کل پایین آمده است؟

به گزارش املش ما ، محسن رضایی با انتشار یادداشتی در اینستاگرام با عنوان«پول‌ها کجا هستند؟» نوشت:
پول‌ها کجا هستند؟
هنگامی‌که از مسئولان اقتصادی، بانکی دولت پرسیده می‌شود چرا در بازار پول نیست جواب روشنی به مردم نمی‌دهند. با توجه به اینکه نقدینگی دولت آقای روحانی طی چهار سال گذشته چند برابر شده است؛ چرا پول در جیب مردم نیست و خریدها کم شده است؟
خریداران تبدیل به تماشاچی در بازار شده‌اند. خانم‌ها و جوانان که بیشترین مشتریان مغازه‌ها هستند پولی در جیبشان نیست. نقدینگی از مرز یک‌میلیون میلیارد تومان گذشته پس چرا پول دست مردم نیست و تقاضای کل پایین آمده است؟ بالاخره این پول‌ها درجایی در حال کارگذاری و فعالیت هستند. آنجا کجاست؟ خوب است دولت مردان برای مردم توضیح بدهند.
شما خوانندگان بگویید این پول‌ها در کدام بازارهایی می‌چرخد که رونق اقتصادی و اشتغال را نتوانسته حل کند؟ بیکاری طی شش ماه گذشته بیشتر هم شده است.
محسن رضایی
ارسال دیدگاه

کسب درآمد