کد خبر: 71810

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۸

این زن حقش را میخواهد

فیلم «این زن حقش را می خواهد» به نویسندگی بابک کایدان و کارگردانی محسن توکلی از ۲۴مهرماه به روی پرده رفته است. به گزارش املش ما، فیلم «این زن حقش را می خواهد» به نویسندگی بابک کایدان و کارگردانی محسن توکلی از ۲۴مهرماه به روی پرده رفته است. این فیلم داستان پایداری یک زن را […]

فیلم «این زن حقش را می خواهد» به نویسندگی بابک کایدان و کارگردانی محسن توکلی از ۲۴مهرماه به روی پرده رفته است.

این زن حقش را می خواهدبه گزارش املش ما، فیلم «این زن حقش را می خواهد» به نویسندگی بابک کایدان و کارگردانی محسن توکلی از ۲۴مهرماه به روی پرده رفته است.

این فیلم داستان پایداری یک زن را روایت می‌کند که سعی درگرفتن حق قانونی اش از طریق مراجع قضایی برای قصاص فردی که او را مضروب کرده دارد.

موضوع این فیلم به عبارتی شبیه به فیلم لانتوری درمیشیان است. زیرا در این فیلم هم زنی که بازیگر آن میترا حجار باشد قربانی اسید پاشی می شود.

طبق آخرین آمار فروشی که در سایت سینما تیکت منتشر شده است، این فیلم توانسته فروش نزدیکی به ۲۵۰ میلیون تومان داشته باشد.

به نظر می رسد با این مقدار فروش در این مدت اکران، استقبال خوبی از طرف مخاطبان صورت نگرفته است.

محسن توکلی کارگردان فیلم این زن حقش را می خواهد در سالهای گذشته تله فیلمهای « قرار بعدی همان جا » ، « دوربین » و « انسان ها » را ساخته است.

از نکات مثبتی که در سایت مووی مگ در آن اشاره شده است موضوع حساس آن یعنی اسید پاشی است.

مووی مگ اما در مورد نکات منفی این فیلم می‌نویسد :

فیلمنامه « این زن حقش را می خواهد » حفره های فراوانی دارد که از شخصیت پردازی تا منطق روایی را شامل می گردد بطوریکه هیچ شخصیت و موضوعی نیست که علامت سوالی از خود بر جای نگذارد.

کیفیت دیالوگ های فیلم نیز نازل می باشد و با الگوبرداری از سریالهای سفارشی در دهه شصت ساخته شده اند که تطابقی با شرایط کنونی سینما ندارد.

تعداد قاب بندی و میزانسن های اشتباه در « این زن… » بسیار زیاد است که این مورد مخصوصاً در بخش خوابگاه بیش از دیگر لحظات فیلم به چشم می آید.

پایان بندی کلیشه ای است که باعث عدم تاثیرگذاری پیام فیلم بر مخاطب می شود.

میترا حجار، کامران تفتی، لعیا زنگنه، افسانه پاکرو، روشنک عجمیان، مینا جعفرزاده، رسول توکلی و رضا آشتیانی بازیگرانی هستند که در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد