کد خبر: 71801

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۲

اعزام یک هزار و ۸۵۰ زائر اربعین رودسری و املشی به کربلای معلی

جانبازی با اشاره به اعزام یک هزار و ۸۵۰ زائر از شهرستان های رودسر و املش برای زیارت مرقد مطهر امام حسین(ع)، خاطرنشان کرد: موکب شهرستان رودسر در نجف اشرف مستقر است. به گزارش املش ما ، فرماندار شهرستان رودسر  ۲۰ آبان در مراسم بدرقه خادمین موکب حضرت سیدالشهداء(ع) رودسر، اعزام کاروان زیارتی به اماکن مقدس […]

جانبازی با اشاره به اعزام یک هزار و ۸۵۰ زائر از شهرستان های رودسر و املش برای زیارت مرقد مطهر امام حسین(ع)، خاطرنشان کرد: موکب شهرستان رودسر در نجف اشرف مستقر است.

اعزام کاروانبه گزارش املش ما ، فرماندار شهرستان رودسر  ۲۰ آبان در مراسم بدرقه خادمین موکب حضرت سیدالشهداء(ع) رودسر، اعزام کاروان زیارتی به اماکن مقدس اسلامی به ویژه کربلای معلی را متاثر از روحیه خودسازی دانست و اظهار کرد: باید همگان سعی کنیم خود را برای خودسازی و خودشناسی آماده کنیم و روح تعبد، تفکر و تعقل خود را در این زمینه بالا ببریم.

وی زیارت عتبات عالیات را حرکتی زیبا و پسندیده برای همه شیعیان عنوان و تصریح کرد: همه ما باید خود را در میادین حساس زندگی مهیا کنیم و معتقدم مهیا بودن در میدان های حساس زندگی جز یاری دادن دین خدا نیست.

این مقام مسئول با تاکید بر این مطلب که باید با شناخت، آگاهی و دید کافی در این عرصه ها حضور پیدا کنیم، افزود: امام حسین(ع) برای احیای دوباره اسلام وارد کارزار شد و لازم است همه ما با شناخت از فلسفه وجودی قیام امام حسین(ع) این راه را دنبال کنیم تا به سعادت برسیم.

جانبازی ادامه داد: ملت ایران با پرچمداری و علمداری رهبر معظم انقلاب این مسیر را ادامه خواهد داد و در کنارش به عنوان سربازان در دولتی که خود را مقید فرامین معظم له می داند دنبال می کند.

فرماندار رودسر عنوان کرد: دولت خود را راهرو و رهروی نظام و ولایت می داند که نمونه بارز آن موضوع اقتصاد مقاومتی بوده و تمام تلاش بر این است که با اقدام و عمل در موضوع اقتصاد مقاومتی در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری به خوبی ورود نماید و تاکیدات مقام معظم رهبری نیز موید این نکته بوده که امیدواریم مسیر پیشرفت کماکان ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در اقتصاد مقاومتی باید از ظرفیت ها و داشته ها و امکانات موجود به درستی استفاده کرد، گفت: برای مقابله با تهاجم و فشارهای احتمالی این بهترین راه برای مقابله است و خوشبختانه اقدام خوبی از سوی دولت صورت گرفته و در این زمینه موفقیت های بسیاری حاصل گردیده است.

فرماندار رودسر با اشاره به اعزام یک هزار و ۸۵۰ زائر از شهرستان های رودسر و املش برای زیارت مرقد مطهر امام حسین(ع)، خاطرنشان کرد: موکب شهرستان رودسر در نجف اشرف مستقر است و هر روز برای صدور ۲ هزار نفر به مدت ۱۰ روز اقامت، امکانات رفاهی را فراهم خواهد کرد.

وی همچنین از کمک ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی خیرین این دو شهرستان برای کاروان عتبات عالیات در قالب ۳ کامیون، یک تریلی، ۲ ماشین سردخانه و یک دستگاه ون شامل مایحتاج ضروری در این اعزام خبر داد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد