کد خبر: 71775

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ - ۱۷:۲۹

۱۵۰۰ متر از اراضی ییلاقی املش رفع تصرف شد

سیاوش‎پور از رفع تصرف ۱۵۰۰ متر از اراضی ییلاقی املش خبر داد. به گزارش املش ما احمد سیاوش‎پور رئیس کل دادگستری استان گیلان در گفت‏‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، از رفع تصرف بیش از ۱۵۰۰ متر از اراضی ییلاقی املش خبر داد و گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری […]

سیاوش‎پور از رفع تصرف ۱۵۰۰ متر از اراضی ییلاقی املش خبر داد.

ییلاقات املش1به گزارش املش ما احمد سیاوش‎پور رئیس کل دادگستری استان گیلان در گفت‏‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، از رفع تصرف بیش از ۱۵۰۰ متر از اراضی ییلاقی املش خبر داد و گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و در راستای مبارزه با فساد اقتصادی و زمین خواری، پیشگیری از تصرفات اراضی ملی و جنگل‏‌ها در دستور کار جدی دادگستری قرار دارد.

وی ادامه داد: دستگاه قضایی استان گیلان با عزم جدی در برخورد با متخلفان و متجاوزان محیط زیست از هیچ کوششی فروگزار نکرده و با کلیه متصرفین برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

گفتنی است؛ هفته گذشته در راستای حفظ حقوق بیت المال و صیانت از اراضی ملی با دستور قضایی حدود ۶۰ هزار متراز اراضی جنگلی ایشیک آقاسی”و ۴۰۰۰ متر از اراضی ساحلی خطبه‌سرا در کرگانرود و۱۲ هزارو ۹۰۱ متر در ماسال رفع تصرف شد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد