کد خبر: 71749

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ - ۸:۱۱

برخی ها جیره خوار استکبار شده اند وبا حرف هایشان به دنبال ضربه زدن به انقلابند

امام جمعه املش در مراسم شب دهم اظهار داشت: برخی ها جیره خوار استکبار شده اند و به دنبال ضربه زدن به انقلابند به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمدصفری قاسم آبادی در مراسم دهم صفر که در مسجد اعظم املش برگزار شده بود، اظهار داشت : عزاداری ۴۰سال پیش با عزاداری امروز […]

امام جمعه املش در مراسم شب دهم اظهار داشت: برخی ها جیره خوار استکبار شده اند و به دنبال ضربه زدن به انقلابند

امام جمعه املش صفریبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمدصفری قاسم آبادی در مراسم دهم صفر که در مسجد اعظم املش برگزار شده بود، اظهار داشت : عزاداری ۴۰سال پیش با عزاداری امروز فرق میکند ، فرقش به طبل نیست . فرق عزاداری در این هست که امام حسین(ع) می خواهد از قِبَل این عزاداری عقلانیت من و شما را رشد دهد و این امر بزرگیست که موجب تحقق ظهور امام زمان(عج) خواهد بود.

 

امام جمعه املش افزود: امروز تعریف های جدیدی از اسلام می شود و هرکس به برداشت غلط خود را از اسلام چیزی می گوید، ۱۱ امام آمدند و رفتند ولی هیچ تناقضی ازدین دیده نشد.

 

وی ادامه داد:برخی ها که ضد انقلاب بودند الان با دیدن هنر انقلاب ، انقلابی شده اند و برخی ها جیره خوار استکبار هستند با حرف هایشان هرلحظه بدنبال ضربه زدن به انقلاب می باشد.

 

این کارشناس مذهبی خاطرنشان کرد: خانمی می آید و ملکه انگلیس را الگوی خود قرار می دهد ، علنا در سخنرانی هایش ، در میتینگ هایش این را بیان می کند. می رود با باهئی ها سر یک سفره می نشیند ، ما چقدر از بهائیت سیلی خورده ایم و تاکی باید بخاطر این نابخردی ها ضربه بخوریم .

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد