کد خبر: 71720

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۸:۳۳

مسابقه دومیدانی دانش آموزی در رانکوه برگزار شد +تصاویر

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و گرامیداشت یاد و خاطره خردسالترین شهید شهرستان املش ، یک دوره مسابقه دو ومیدانی در شهر رانکوه برگزار شد. رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از برگزاری یک دوره مسابقه دوومیدانی به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و گرامیداشت یاد و […]

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و گرامیداشت یاد و خاطره خردسالترین شهید شهرستان املش ، یک دوره مسابقه دو ومیدانی در شهر رانکوه برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از برگزاری یک دوره مسابقه دوومیدانی به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و گرامیداشت یاد و خاطره خردسالترین شهید شهرستان املش خبر داد.

 

اسدالله عبداله تابار افزود: این مسابقه به مسافت ۲ کیلومتر از دبستان ۱۵ خرداد آسیاب سران آغاز  و در شهرداری رانکوه به پایان رسید.

 

وی خاطرنشان کرد: در پایان این مسابقه که با حضور ۲۷ دانش آموز پسر بسیجی برگزار شده بود مصطفی علیپور از نبوت لاتسرا، امیررضا علیزاده از شهید خانی گرکرود، ابوالفضل رحمتی از شریعتی شبخوسلات، سجاد شیردل و مهدی شعبان نژاد هردو از نبوت لاتسرا زودتر از بقیه از خط پایان گذشتند و به ترتیب اول تا پنجم شدند و به رسم یادبود هدایای توسط مسئولین به برندگان اهداء گردید.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد