کد خبر: 71713

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۷:۴۹

اولین سالن ورزشی تخصصی شهرستان املش ساخته می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش از احداث اولین سالن ورزشی تخصصی شهرستان املش با اعتبار یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریالی خبر داد.   اسداله عبداله تابار در گفتگو با خبرنگار املش ما ، از احداث سالن تخصصی تنیس روی میز در املش با اعتبار یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریالی خبر داد […]

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش از احداث اولین سالن ورزشی تخصصی شهرستان املش با اعتبار یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریالی خبر داد.

 

سالن پینگ پنگ املشاسداله عبداله تابار در گفتگو با خبرنگار املش ما ، از احداث سالن تخصصی تنیس روی میز در املش با اعتبار یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریالی خبر داد و گفت: اعتبار این پروژه از محل ماده ۱۸۰ استانی تامین شده است.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش افزود: این سالن ورزشی با زیربنای ۱۴۰ متر مربعی در جنب سالن ورزشی چندمنظوره شهدای املش واقع در منطقه سرچور املش ساخته خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: احداث سالن تخصصی تنیس روی میز بعنوان خانه پینگ پنگ ، اولین سالن ورزشی تخصصی است که در این شهرستان احداث خواهد شد و پیش بینی می شود در صورت ساعد بودن شرایط جوی تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

 

گفتنی است شهرستان املش بعنوان مهمترین قطب پرورش استعدادهای تنیس روی میز در استان گیلان می باشد که در هردوره از مسابقات این رشته قهرمانانی معرفی نموده است.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد