کد خبر: 71658

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۴ - ۸:۲۹

هشت دانش آموز نخبه بسیجی در املش تجلیل شدند

همزمان با هفته بسیج دانش آموزی، از هشت دانش آموز نخبه بسیجی شهرستان املش تجلیل شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، در این مراسم که با حضور فرمانده بسیج دانش آموزی و مدیر آموزش و پرورش املش در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد؛ یونس محمودی فرماندار املش گفت: علم و فناوری در زمینه […]

همزمان با هفته بسیج دانش آموزی، از هشت دانش آموز نخبه بسیجی شهرستان املش تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، در این مراسم که با حضور فرمانده بسیج دانش آموزی و مدیر آموزش و پرورش املش در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد؛ یونس محمودی فرماندار املش گفت: علم و فناوری در زمینه های مختلف باعث رشد و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نخبه پروری و توجه و التفات به نخبگان ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

فرماندار املش گفت: نخبگان هر جامعه همچون نگین یمنی در بین انگشتر هستند که زمینه شکوفایی جامعه را فراهم می کنند و به هرمیزان در زمینه های مختلف علمی، هنری، فرهنگی و سایر زمینه ها رشد و پیشرفت کنیم به همان میزان می توانیم در مقابل استکبار بأیستیم و جامعه ما باید بر عنصر مهمی همچون جوان گرایی استوار باشد.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران و دستاوردهای بسیار فراوان و باارزش آن مفت و رایگان بدست نیامده است و خون جوانان بسیاری به پای آن ریخته شده که از بهترین جوانان این ملت بودند و امروز توجه به جوانان یعنی توجه به ارکان نظام و اگر مسئولان در این زمینه غفلت کنند به بیراهه رفته اند.

محمودی تصریح کرد: به مشکلات و مسائل جوانان به ویژه نخبگان جوان باید بیشتر توجه شود و برای تحقق نیاز و خواسته های آنان باید در اولویت کاری مسئولان و مدیران قرار گیرد برای این که جوانان نخبه کشورمان قشر بالنده، پویا و مانای جامعه ی ما هستند و ارتباط مسئولان با جوانان باید گسترش یابد.

در پایان از عفت رنجبر، امیرحسین سعیدیان، سیده زهرا اشرفی، سحر امین، پرستو پورمصطفی، هانیه رنجبر، سوگند ویس و لیلا صفاری راد بعنوان دانش آموزان نخبه بسیجی شهرستان املش در زمینه های قرآنی، ورزشی، علمی، ادبی، فرهنگی و هنری با اهدا لوح و هدیه تقدیر شد.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد