کد خبر: 71617

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۴:۳۸

نسل جوان انقلابی با آشنایی به هندسه اندیشه ای امامین بزرگوار انقلاب ،حارث و حافظ انقلاب خواهد بود

عصر روز گذشته تعدادی از فعالان بسیج دانشجویی و تشکل های انقلابی در حسینیه جماران حضور پیدا کردند و با امام راحل بیعت دوباره ای بستند.   به گزارش خبرنگار املش ما ،مسئول تحلیل و بررسی سازمان بسیج دانشجویی در این مراسم با اشاره به درپیش بودن ۱۳آبان ، این روز را انقلاب دوم و […]

عصر روز گذشته تعدادی از فعالان بسیج دانشجویی و تشکل های انقلابی در حسینیه جماران حضور پیدا کردند و با امام راحل بیعت دوباره ای بستند.

 

ریحانیبه گزارش خبرنگار املش ما ،مسئول تحلیل و بررسی سازمان بسیج دانشجویی در این مراسم با اشاره به درپیش بودن ۱۳آبان ، این روز را انقلاب دوم و بزرگتر از انقلاب اول مردم ایران دانست و گفت: حضور فعالین دانشجویی در حسینیه جماران بیعتی مجدد با امام بزرگوار و رهبر انقلاب است.

 

سجاد ریحانی افزد: این نسل جوان وجدید انقلاب اسلامی با آشنایی به هندسه اندیشه ای امامین بزرگوار انقلاب و گفتمان امام ، انقلاب و رهبری حارث و حافظ انقلاب است و با هیچ جریانی و شخصیتی تعارف ندارد.

 

وی خاطرنشان کرد: هرکسی در مسیر و چارچوب انقلاب حرکت کرد مورد احترام و هرجا خطایی اتفاق بیفتد این نسل جوان انقلابی با روحیه مطالبه گری و با روحیه ای که خادم مردم است و باید برای مردم کارکند حرکت می کند و به ولی و رهبر جامعه کمک خواهد کرد.

براساس گزارش خبرنگارما ، فعالان بسیج دانشجویی و تشکل های انقلابی صبح چهارشنبه با رهبر انقلاب دیدار خواهند داشت.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد