کد خبر: 71611

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۷:۱۴

هنر حالتی است که هنرمند آنرا در ذات و جوهره خود کشف میکند

فرماندار املش در دیدار با هنرمندان  گفت: هنر جدای از اسلامیت و جدای از انسانیت نیست بلکه جوهره ایست در میان جواهر اسلامی.   به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش در نشست صمیمی با هنرمندان املشی گفت: هنر گوهری متعالی در جوهره و ذات انسان است هنگامیکه دایره هنر از نظر عمل تئوریزه میشود […]

فرماندار املش در دیدار با هنرمندان  گفت: هنر جدای از اسلامیت و جدای از انسانیت نیست بلکه جوهره ایست در میان جواهر اسلامی.

 

دیدار با هنرمندان املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش در نشست صمیمی با هنرمندان املشی گفت: هنر گوهری متعالی در جوهره و ذات انسان است هنگامیکه دایره هنر از نظر عمل تئوریزه میشود شاهد خلق اثار هنری متنوع میباشیم که آنرا به جوامع انسانی و اسلامی منتقل میکنیم.

 

یونس محمودی افزود : هنر رهگذری است که ما میتوانیم صلابت ، ابهت و جلال و عظمت انسانها را در جوامع اسلامی و انسانی با استفاده از معبری بنام هنر بنمایانیم. هنر واژه ایست ظریف و عمیق ، هنر یک حالتی است که هنرمند آنرا در ذات و جوهره خود کشف میکند.هنر چیزی است که هم میتوان با آن در جهت تخریب و هم در جهت ارتقاء بعد فرهنگی جامعه استفاده نمود.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود : هنر جدای از اسلامیت و جدای از انسانیت نیست.بلکه جوهره ایست در میان جواهر اسلامی.

 

در پایان هرکدام از هنرمندان دغدغه های هنری خود را با فرماندار شهرستان در میان گذاشته و فرماندار نیز با توجه به مشکلات مطروحه دستور رسیدگی را به مبادی ذیربط صادر نمودند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد