کد خبر: 71607

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۶:۴۹

پوشیده بودن زن در جامعه علاوه بر تقویت بنیان خانواده ،حفظ ارزش زن و جلوگیری از ابتذال را به همراه دارد

همایش حجاب و عفاف به همت اموربانوان فرمانداری املش در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ، مشاور بانوان فرماندار املش در همایش حجاب و عفاف ،گزارشی از روند اجرای برنامه های امور بانوان ارائه نمود و از همکاری دستگاههای اجرایی شهرستان در برگزاری همایش تقدیر نمود.   در ادامه یونس محمودی […]

همایش حجاب و عفاف به همت اموربانوان فرمانداری املش در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

همایش عفاف و حجاب در املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، مشاور بانوان فرماندار املش در همایش حجاب و عفاف ،گزارشی از روند اجرای برنامه های امور بانوان ارائه نمود و از همکاری دستگاههای اجرایی شهرستان در برگزاری همایش تقدیر نمود.

 

در ادامه یونس محمودی فرماندار املش حضرت فاطمه (س) را به عنوان برترین الگوی شایسته برای زنان و دختران معرفی کرد و افزود: دختران و زنان ایرانی این حضرت را باید الگوی شاخص و سرمشق خود در همه زمینه ها قرار دهند.

 

وی اظهار داشت : حجاب بهترین حافظ و حصن و حصاری است که زن را از شر نگاه بیگانه حفظ می کند ، کرامت زن مسلمان به حفظ حجاب و عفاف است چرا که حجاب تکلیفی از جانب پروردگار می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود : پوشیده بودن زن در جامعه نه تنها موجب تقویت بنیان خانواده بوده بلکه سبب حفظ ارزش زن و جلوگیری از ابتذال او نیز می شود.

وی خاطرنشان کرد: خداوند حجاب و پوشش را برای زن مایه مصونیت از آفات و حفظ حریم و علت جامعه قرار داده و پوشیدگی زنان در برابر نامحرم مایه اعتلای شخصیت آنان است.

در پایان یکی از  کارشناسان فضای مجازی استان از اقبال امروز مردم به فضای مجازی گفت و افزود : باید از این فضا در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف بهره برد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد