کد خبر: 71575

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۵:۴۱

لایروبی انهار سطح شهر جهت جلوگیری از طغیان و سرریز شدن

شهرداری املش جهت پیشگیری از طغیان انهار و سرریز شدن آب به کوچه ها و معابر اقدام به لایروبی آنها نمود.   به گزارش خبرنگار املش ما ، شهردار املش در تشریح این خبر گفت: هرساله با آغاز فصل بارش های آسمانی یکی از مشکلاتی که برای شهروندان بوجود می آید سرریز شدن آب اهار […]

شهرداری املش جهت پیشگیری از طغیان انهار و سرریز شدن آب به کوچه ها و معابر اقدام به لایروبی آنها نمود.

 

لایروبی انهاربه گزارش خبرنگار املش ما ، شهردار املش در تشریح این خبر گفت: هرساله با آغاز فصل بارش های آسمانی یکی از مشکلاتی که برای شهروندان بوجود می آید سرریز شدن آب اهار به  کوچه ها و معابر است.

 

بابک ریحانی افزود: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته امسال پیش از بارش های سیل آسا اقدام به لایروبی انهار سطح شهر نمودیم تا از طغیان و سرریز شده آب به کوچه ها جلوگیری نمائیم.

 

وی با تقدیر از همکاری اهالی و شهروندان خاطرنشان کرد: شهروندان با صبر و شکیبایی در تمام پروژه های شهری در کنار مجموعه شهرداری بوده اند و این بزرگترین افتخاری است که نصیب یک مدیر و خدمت گذار به مردم می شود.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۲ - آبان - ۱۳۹۵

    رودخانه های سطح شهر املش بدلیل اتصال فاضلابهای خانگی و ریختن زباله توسط برخی از شهروندان بی فرهنگ بشدت کثیف و آلوده بوده و بوی تعفن آنها آآزار دهنده است و مردم تاکنون شاهد هیچگونه اقدامی از سوی مسئولین شهرداری در جهت لایروبی نهرها و رودخانه های داخل شهر نبوده اند …..


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد