کد خبر: 71480

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۷

وزرا به اجبار تسلیم به استعفا شده اند / تغییر وزیر برای پیروزی در انتخابات به ضرر مردم است

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با بیان اینکه نهایتا مردم محاسن و ضررهای تصمیمات دولت را دریافت خواهند کرد گفت: برداشت من این است که وزرا به اجبار تسلیم به استعفا شده اند. به گزارش خبرنگار املش ما محمود شکری در گفتگو با خبرنگار ۸دی به استعفای سه وزیر دولت روحانی در هفته اخیر اشاره […]

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با بیان اینکه نهایتا مردم محاسن و ضررهای تصمیمات دولت را دریافت خواهند کرد گفت: برداشت من این است که وزرا به اجبار تسلیم به استعفا شده اند.

محمود شکریبه گزارش خبرنگار املش ما محمود شکری در گفتگو با خبرنگار ۸دی به استعفای سه وزیر دولت روحانی در هفته اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: این حق رئیس جمهوری است که وزرایش را تغییر بدهد و قانون نیز به او چنین اجازه ای را داده است.

وی در پاسخ به این سوال که استعفای وزرا اجباری بوده یا نه، افزود: در نامه نگاری های صورت گرفته برداشت من این بوده که استعفای وزرا بالاجبار صورت گرفته است.

نماینده شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی به پیامد این تغییرات در کشور اشاره داشت و گفت: اگر دولت گزینه ای دارد که منجر به کارایی بیشتر شود خوب است و از وضعیت فعلی بهتر می شود.

شکری با تاکید بر اینکه اگر این تغییرات به نفع مردم نباشد پیامد منفی به دنبال خواهد داشت، اظهار کرد: وزیر بالاترین دستگاه اجرایی کشور است تا برای مردم کار کند و اگر احسن شود به خیر و صلاح مملکت خواهد شد.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس با تاکید بر اینکه تصمیمات دولت در جامعه و به ویژه مردم تاثیرگذار خواهد بود، گفت: اگر صرفا تغییر وزرا برای اهدافی همچون پیروزی در انتخابات باشد مردم متضرر خواهند شد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد