کد خبر: 71478

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۳

دستگیر سارقان حرفه ای با ۱۲ فقره سرقت در خمام

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری سارقان حرفه ای و سابقه دار خودرو و مغازه در بخش خمام رشت با ۱۲ فقره سرقت خبر داد.    به گزارش املش ما به نقل از خوبان خبر ؛سرهنگ فرهاد فلاح کریمی رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر تماس مردمی مبنی بر مشاهده خودرویی […]

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری سارقان حرفه ای و سابقه دار خودرو و مغازه در بخش خمام رشت با ۱۲ فقره سرقت خبر داد.

 

دستگیری به گزارش املش ما به نقل از خوبان خبر ؛سرهنگ فرهاد فلاح کریمی رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر تماس مردمی مبنی بر مشاهده خودرویی فاقد پلاک با دو تن سرنشین مرد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.وی افزود: ماموران پلیس آگاهی هر دوتن سرنشینان خودرو را شناسایی و در یک عملیات غافیلگیرانه آنان را که قصد فرار را داشتند دستگیر و به مقر پلیس دلالت دادند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه این دو مرد ۳۷ و۴۱ ساله دارای سابقه قاچاق مواد مخدر بودند، تصریح کرد: این سارقان در بازجویی فنی ماموران به ۱۲ فقره سرقت مغازه و خودرو در استان های مختلف اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در پایان بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده افراد مشکوک و پرسه زن در کوچه های خلوت و جلوی مغازه ها بلافاصله با تلفن ۱۱۰ پلیس و یا ۱۳۰ آگاهی تماس حاصل نمایند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد