کد خبر: 71445

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۴:۳۷

فاطمه سلیمانی و رضا جانی پور قهرمانان مسابقات تنیس املش شدند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش از برگزاری یک دوره مسابقه تنیس روی میز نکوداشت هفته تربیت بدنی در رده سنی نوجوانان خبر داد.   اسدالله عبداله تابار با گرامیداشت هفته تربیت بدنی به خبرنگار املش ما گفت: این دوره از مسابقات به سرپرستی خانم راحله پیش بین مسئول کمیته پیشکسوتان هیات تنیس روی […]

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش از برگزاری یک دوره مسابقه تنیس روی میز نکوداشت هفته تربیت بدنی در رده سنی نوجوانان خبر داد.

 

تنیس دختراناسدالله عبداله تابار با گرامیداشت هفته تربیت بدنی به خبرنگار املش ما گفت: این دوره از مسابقات به سرپرستی خانم راحله پیش بین مسئول کمیته پیشکسوتان هیات تنیس روی میز به شیوه دو حذفی برگزار شد.

 

وی ادامه داد: در پایان این دوره که با حضور ۷ ورزشکار در سالن ورزشی شهدای املش برگزار شد، فاطمه سلیمانی، شقایق قنبری، فاطمه حبیب خواه و فاطمه زارعکار به ترتیب اول تا چهارم شدند

 

 

رئیس آموزش و پرورش از قهرمانی رضا جانی پور در مسابقات تنیس روی میز نکوداشت هفته تربیت بدنی در شهرستان املش خبر داد.

 

بهرام صفری افزود: این دوره مسابقه به همت هیات تنیس روی میز شهرستان و همکاری بخش ورزش آموزش و پرورش به شیوه دو حذفی برگزار شد که در پایان رضا جانی پور از مدرسه شهدای لطیفی و عرفان یوسفی پور و حسن مرتضوی فرد از مدرسه شهید بهشتی املش به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

تنیس پسران

ارسال دیدگاه

کسب درآمد