کد خبر: 71438

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۴:۲۳

نفرات برتری اولین دوره مسابقات دوصحرانوردی استان گیلان معرفی شدند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش از برگزاری مسابقات دو صحرانوردی استان گیلان به میزبانی املش خبر داد و گفت: این مسابقه پیش از ظهر پنج شنبه به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد.   اسدالله عبداله تابار در گفتگو با خبرنگار املش ما ، از برگزاری مسابقه دوصحرانوردی استان گیلان در املش خبر داد و […]

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش از برگزاری مسابقات دو صحرانوردی استان گیلان به میزبانی املش خبر داد و گفت: این مسابقه پیش از ظهر پنج شنبه به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد.

 

اسدالله عبداله تابار در گفتگو با خبرنگار املش ما ، از برگزاری مسابقه دوصحرانوردی استان گیلان در املش خبر داد و گفت: این مسابقه با حضور ۳۵ دونده از شهرهای رشت ، لاهیجان، رودسر و املش پیش از ظهر پنج شنبه برگزار شد.

 

وی ادامه داد: مسیر مسابقه به مسافت های ۳ و ۴ کیلومتر بوده است که از مدرسه شبانه روزی فاطمیه لگموج و چهارراه استادکلایه املش آغاز در گلزار شهدا به پایان رسید.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان املش افزود: در پایان این مسابقه که برای اولین بار در شهرستان املش برگزار میشد ، امیرحسین صوری ، حسین پورچیک هر دو از رشت و حسینعلی کردی پور از املش در رده سنی نونهالان و همایون حسن نژاد از رودسر، حسن رمضانی و هادی قدیمی هردو از لاهیجان در رده سنی نوجوانان زودتر از رقبای خود از خط پایان عبور کردند و مقام های اول تا سوم را از آن خود نمودند.

 

تابار در پایان از  پلیس راهور، نیروی انتظامی،جمعیت هلال احمر و اورژانس املش و تلاش هیات دومیدانی به جهت برگزاری اولین دوره مسابقات صحرانوردی نونهالان و نوجوانان استان در این شهرستان قدردانی نمود.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد