کد خبر: 71426

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۳:۵۹

بصیرت و بینش درست از دین کلید مقابله با شبهات دشمن است

شامگاه پنج شنبه ۲۹ مهرماه یادواره شهدای والامقام مسجد فاطمیه انارستان محله املش با حضور مردم شهید پرور و برخی از مدیران شهرستان برگزار شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی در این مراسم اظهار داشت : ایجاد شبه بین مردم و بویژه جوانان و تاثیرگذاران جامعه یکی از […]

شامگاه پنج شنبه ۲۹ مهرماه یادواره شهدای والامقام مسجد فاطمیه انارستان محله املش با حضور مردم شهید پرور و برخی از مدیران شهرستان برگزار شد.

 

%d8%ad%d8%ac%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85-%d8%b5%d9%81%d8%b1%db%8cبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی در این مراسم اظهار داشت : ایجاد شبه بین مردم و بویژه جوانان و تاثیرگذاران جامعه یکی از راه های دشمت برای نفوذ به جمهوری اسلامی ماست.

امام جمعه املش افزود: با بصیرت و بینش و فهم درست از دین می توانیم در مقابل شبهات دشمن بایستیم و حکومت اسلامی مان که حاکمیت اسلام ناب محمدی (ص) است و در راس آن ولایت فقیه قرار دارد از شیاطین و طاغوت های زمان دوری بجوئیم.

 

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از دین برداشت و فهم غلط ارائه می دهند و قرائت های متفاوت دارند که با اصل دین منافات بسیاری دارد که خیلی ها فریب آن را خورده اند حتی برخی از علماء دین.

 

حجت الاسلام صفری امام خمینی (ره) را اسلام شناس کاملی معرفی نمود و گفت: ایشان اسلام را از زوایای مختلفی در حد عالی درک کرده و با اینکه ۱۵ سال از کشور و مردم دور بود توانست انقلاب اسلامی را رهبری و به پیروزی برساند که این آرزوی شیخ مفید تا آیت الله بروجردی هم می باشد.

 

امام جمعه املش در پایان خاطرنشان کرد انقلاب اسلامی ما در مبانی نظری از ایدئولوژی اسلامی برخوردار است و امام راحل(ره) با حمایت مردم ایران انقلاب را به پیروزی رساند که نقش و تاثیر شهدای انقلاب اسلامی برکسی پوشیده نیست.

 

تصاویر: علیرضا شریفی

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد