کد خبر: 71213

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۱

شهدا پرورش یافتگان مکتب حسینی هستند/ برای نابودی استکبار جهانی باید زینبی شد

یادواره ۹ شهید والامقام دوران دفاع مقدس روستای سفیداربن املش در مسجد باب الحوائج این روستا برگزار شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ،  سرهنگ پاسدار عباس بایرامی در این مراسم با بیان اینکه شهدا از جان خویش گذشتند تا انقلاب و حکومت اسلامی بقاء داشته باشد ، اظهار داشت : این جان گذشتگی […]

یادواره ۹ شهید والامقام دوران دفاع مقدس روستای سفیداربن املش در مسجد باب الحوائج این روستا برگزار شد.

 

بایرامیبه گزارش خبرنگار املش ما ،  سرهنگ پاسدار عباس بایرامی در این مراسم با بیان اینکه شهدا از جان خویش گذشتند تا انقلاب و حکومت اسلامی بقاء داشته باشد ، اظهار داشت : این جان گذشتگی نشان از تربیت در دامن پدران و مادرانی دارد که روزی حلال بر سفره های شان آورده اند و به عشق امام حسین(ع) چنین فرزندانی را تربیت نموده اند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان ادامه داد:  اگر به سیره شهدا بنگریم خواهیم دید توجه ویژه به اعمال عبادی ، ادعیه ، زیارت نامه ها و علاقه به زیرات عاشورا از خصوصیات آن بزرگواران بود .

 

وی خاطرنشان کرد: عشق به امام حسین(ع) تمام نشدنی و زوال ناپذیر است و البته باید تقویت شود .

 

سرهنگ بایرامی افزود: دشمنان در تحلیل های خود از فرهنگ ایثار و شهادت و انتظار دو بال و از ولایت فقیه به عنوان سرپرنده بنام شیعه یاد می کنند و معتقدند که در مبارزه با شیعیان همزمان باید هم بال ها و هم سر پرنده در حال پرواز را نشانه گرفت.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: عدم برخورداری رزمندگان و نیروهای مقاومت از سلاح  و مهمات در مقابل دشمن نتوانست آنها را شکست دهد زیرا که ایمانی راسخ به خداوند داشتند و از معنویتی بهره مند بودند که از قیام سرخ حسینی الگو برداری شده بود.

 

وی بیان داشت: شهدا کار حسینی کردند و امروز برما وظیفه است کار زینبی کنیم و از امام عصر(عج) و ولی فقیه با صلابت و قدرت حمایت و از منویاتش پیروی نمائیم همانگونه که زینب (س) کاخ یزید را به آتش کشید ما باید برای نابودی استکبار جهانی همت کنیم.

 

بایرامی در پایان سخنانش اظهارداشت: مبنای حرکت شهدا مبارزه با ظالم و حمایت از مظلوم بود ، گوش به فرمان ولایت بودن از شاخصه های برجسته شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم می باشد که از روی بصیرت همانند یاران باوفای امام حسین(ع) انتخاب شده است.

 

در پایان این مراسم حضار با مداحی ابوذر بیوکافی سینه زنی نمودند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد