کد خبر: 71039

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۱

سوگواری عاشورای حسینی در املش برگزار شد +تصاویر

در سالروز عاشورای حسینی ، مردم متدین و عزادار شهرستان املش با راه اندازی دسته جات سینه زنی و زنجیر زنی در سوگ سالار شهیدان بر سر و سینه کوبیدند.   به گزارش خبرنگار املش ما ، صدها دسته سینه زنی و زنجیر زنی از صبح امروز در سوگ شهادت اباعبدالله الحسین (ع) در املش […]

در سالروز عاشورای حسینی ، مردم متدین و عزادار شهرستان املش با راه اندازی دسته جات سینه زنی و زنجیر زنی در سوگ سالار شهیدان بر سر و سینه کوبیدند.

 

به گزارش خبرنگار املش ما ، صدها دسته سینه زنی و زنجیر زنی از صبح امروز در سوگ شهادت اباعبدالله الحسین (ع) در املش راه اندازی شد و عزاداران حسینی در سوگ سالار شهیدان بر سرو سینه کوبیدند.

 

تصاویر: مهدی نظرپاک

 

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 3

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۳ - مهر - ۱۳۹۵

    جامعه امروز ما با روش و منش و مرام امام حسین ( ع ) فاصله بسیار دارد ما در حرف و لق لقه زبان حسینی هستیم نه در اندیشه و عمل . در مرام امام حسین دروغ گناه کبیره است و ما خود به اختیار نه تنها دروغ می گوئیم بلکه در همین مراسمات بزرگداشت و عزای امام حسین ( ع ) هر ساله دهها دروغ می سازیم و به اما م حسین و بستگان او نسبت می دهیم ما به به بهانه عزاداری و کسب صواب دهها منکر را مرتکب می شویم و نامش را اسلام و تشیع و عزاداری می گذاریم در مرام امام حسین عمل مطابق با حکم شرع و مراعات آن صواب دارد ولی ما در ضمن عمل صواب گناه مرتکب می شویم . صدای طبل و بلندگوی ما اعصاب بیماران را بهم می ریزد و ما نامش را صواب و کار درست می گذاریم . کجای زندگی ما شبیه امام حسین است ما فقط در شعار و لق لقه زبان پیرو امام حسین ( ع ) هستیم پای عمل که میان می آید پای ما لنگ است . امام حسین برای گرفتن حق مظلوم از ظالم جان فدا می کند و ما برای تصرف مال مظلوم و یتیم و حرام کوشش می کنیم . برخی از ما در حالی برای امام حسین نذر می کنیم که در خانه و همسایگی ما واجب نفقه نیازمند و درمانده .. داریم آیا زمان تدبر و و اندیشه و عمل و بازگشت به راه امام حسین فرا نرسیده است ….


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد