کد خبر: 70955

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۰

تجمع بزرگ عاشورائیان در املش برگزار شد +تصاویر

تجمع بزرگ عاشورائیان همزمان با نهمین روز محرم و ایام شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش در مرکز اصلی شهر املش برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ،  عصر امروز تجمع بزرگ عاشورائیان همزمان با نهمین روز از محرم با حضور صدها نفر از دلسوختگان و عزاداران امام حسین(ع) در مرکز اصلی […]

تجمع بزرگ عاشورائیان همزمان با نهمین روز محرم و ایام شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش در مرکز اصلی شهر املش برگزار شد.
به گزارش خبرنگار املش ما ،  عصر امروز تجمع بزرگ عاشورائیان همزمان با نهمین روز از محرم با حضور صدها نفر از دلسوختگان و عزاداران امام حسین(ع) در مرکز اصلی شهر املش برگزار شد.

در این آیین مداحان اهل بیت (ع) به مرثیه سرایی پرداختند  و مردم  عزادار و دلسوخته در این تجمع با سینه زنی و نوحه خوانی ارادت خود را به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) نشان دادند.

 

جمعی دیگر از مردم متدین شهر دیر در حاشیه های این آیین با پخش نذورات از عزاداران پذیرایی کردند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۱ - مهر - ۱۳۹۵

    یادمان باشد که برای بودن در رکاب امام حسین ( ع ) لازم نیست به عاشورای ۶۱ برگردیم یا حتما منتظر میدان جنگی باشیم که مردان مسلح در دوسوی آن آرایش نظامی گرفته اند ما هرجاکه در معرض انتخاب هستیم درست مانند امام حسین ( ع ) که در معرض انتخاب بود در بطن عاشورا قرار گرفته ایم . درست انتخاب کنیم در کنار امام حسین (ع ) و ابوالفضل ( ع ) هستیم واگر انتخاب مان حرام باشد در رکاب یزید و شمر .
    هر انتخابی در هر لحظه از زندگی یک عاشورای کوچک است این است که گفته اند و چه زیبا هم گفته اند کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا …..


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد