کد خبر: 70828

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۷:۲۴

تمام موفقیت های ۳۶ساله نظام جمهوری اسلامی مرهون خون شهداست/ تفکرات بسیجی و نگاه جهادی در ادارات مرتفع کننده مشکلات جامعه خواهد بود

یادواره هفت شهید والامقام سورکوه املش بویژه  سردار شهید تقی سرپناه عصر روز گذشته با سخنرانی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان  در مسجد صاحب الزمان(عج)این روستا برگزار شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ، یادواره هفت شهید والامقام سورکوه املش با قرائت پیام فرماندهی کل سپاه به خانواده شهدا توسط سرهنگ پاسدار حسینی فرمانده سپاه […]

یادواره هفت شهید والامقام سورکوه املش بویژه  سردار شهید تقی سرپناه عصر روز گذشته با سخنرانی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان  در مسجد صاحب الزمان(عج)این روستا برگزار شد.

 

حسینیبه گزارش خبرنگار املش ما ، یادواره هفت شهید والامقام سورکوه املش با قرائت پیام فرماندهی کل سپاه به خانواده شهدا توسط سرهنگ پاسدار حسینی فرمانده سپاه ناحیه املش عصر روز گذشته در مسجد صاحب الزمان(عج) این روستا برگزار شد.

 

سرهنگ پاسدار عباس بایرامی در مراسم یادواره شهدای سورکوه املش با اشاره به برگزاری ۹۴۰ یادواره شهدا در سال گذشته اظهار داشت: کسانی به مقام شهادت نائل میشوند که در این دنیا همچون شهدا زندگی کرده باشند

 

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس ادامه داد: برگزاری یادواره شهدا و شرکت در آن اجر و پاداش کمتری از اجر شهادت ندارد و توفیق آن نصیب هرکسی نمی شود.

 

وی افزود: همه باید تلاش کنیم با شناختی کامل به سمت مسیر سیره شهدا حرکت کنیم و مجلس شهید نباید شبیه مجالس ترحیم بشود زیراکه مجالس شهدا معنویت دارد.

 

سرهنگ پاسدار بایرامی خاطرنشان کرد: دشمن با تمام توان به جنگ علیه ما برخواسته و این می طلبد که ماهم در برابر دشمن با تمام قوا و امکانات بایستیم و از خویش دفاع کنیم و بیشتر از همه جوانان جامعه اسلامی ما باید با فرهنگ اصیل اسلامی آشنا شوند و در مسیر آرمان های شهدا گام بردارند.

 

بایرامیمعاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: دشمن با ایجاد شبهه از طرق مختلف بالاخص فضای مجازی در جنگ نرم قصد ضعیف کردن بنیه اعتقادی قشر نوجوان و جوان را نشانه گرفته است که حضور در اینگونه مراسمات می تواند در مقابل دشمن ستیزی ها مسیر ها را نشان دهد.

 

وی افزود: در ۲۰۰ سال قبل هروقت کشور مورد تجاوز از طریق کشورهای همسایه قرار می گرفت بدلیل شاهان بی کفایت حاکم بر این کشور بخشی از خاک ارزشمندمان را ازدست می دادیم ولی امروز ایران جزیره امنی است که دورتادورش را ناامنی فراگرفته است.این امنیت حاصل از خودگذشتگی شهدای دوران دفاع مقدس و مدافع حرم است.

 

سرهنگ پاسدار بایرامی ادامه داد:  در ۳۶ سال گذشته هر موفقیتی در کشور عزیز ایران اسلامی حاصل شده حاصل خون شهدا و رویکرد و نگاه جهادی بوده و هر کاری برای خدا خالص شود خدا هم یاری می کند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: اگر بافرهنگ ایثار و شهادت فاصله بگیریم و دور شویم و حقوق نجومی و تسهیلات بانکی غیرمتعارف و پاداش های میلیاردی را حق خویش فرض کنیم و دست در جیب مردم و بیت المال ببریم به همان میزان به دشمن برای رسیدن به اهدافش کمک کرده ایم.

 

بایرامیمعاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: باید تفکر بسیجی و نگاه جهادی در دستگاه های اداری و دولتی حاکم باشد و در چنین شرایطی بسیاری از مشکلات جامعه حل و فصل و رفاه و آرامش بیشتری برای مردم مهیا می شود البته این روحیه هم در سایه ایمان به خدا و روز جزا تحقق می یابد.

در پایان، مراسم مداحی و سینه زنی به یاد شهدای کربلا، شهدای دوران دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای گمنام با شور و شکوه خاصی برگزار شد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد