کد خبر: 70793

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۵

مراسم تودیع و معارفه امام جمعه املش برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه امام جمعه املش با حضور مسئولین محلی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد   به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح جمعه پس از گلباران مزار شهدای املش ، مراسم تودیع و معارفه امام جمعه در فرمانداری برگزار شد.   فرماندار املش در این مراسم املش را شهرستانی عالم پرور خواند […]

مراسم تودیع و معارفه امام جمعه املش با حضور مسئولین محلی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

 

مراسم معارفه به گزارش خبرنگار املش ما ، صبح جمعه پس از گلباران مزار شهدای املش ، مراسم تودیع و معارفه امام جمعه در فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار املش در این مراسم املش را شهرستانی عالم پرور خواند و از زحمات حجت الاسلام روحانی در طول سه سال مسئولیتش تقدیر نمود و برای حجت الاسلام صفری آرزوی توفیق نمود.

 

اسدالله عباسی نماینده مردم رودسرو املش در مجلس شورای اسلامی با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) امام جمعه سابق را فردی پر تلاش خواند که یکی از مهمترین کارهای انجام شده اش پایان دادن به کار ساخت مصلی بود .

 

 

وی با بیان اینکه تمام کارهای زیرساختی مصلی در دوره های قبلی حضورش انجام شده ، خاطرنشان کرد : امیدواریم با همت حجت الاسلام روحانی بزودی شاهد بهره برداری مصلی رودسر باشیم.

 

عباسی حجت الاسلام صفری قاسم آبادی را روحانی بصیر دراستان و منطقه معرفی کرد و اذعان داشت : ان شاء الله نمازجمعه املش پایگاه سیاسی و اجتماعی در خور شان مردمان املش بشود.

 

در ادامه رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گیلان سخنرانی نمود و گفت: اسلام با دست تدبیر و حکیمانه خداوند جوری ساخته شده که به درستی به همین دستوارت اسلام عمل کنیم موجب پایداری دین خواهد شد.

 

حجت الاسلام علی اسلامی نژاد افزود: در ماهی که هستیم امام حسین(ع) شاخصه امربه معروف و نهی از منکر معرفی کرد تا ارزشهااز بین نرود .نمازجمعه ظرفی است که در ان همه چیز وجود دارد که مهمترین ان امر به معروف و نهی از منکر می باشد باید تدبیری شود تا حضور مردم در نماز جمعه بیشتر شود.

 

وی خاطرنشان کرد: این شهرستان سابقه درخشانی دارد واز حیث اقامه نماز جمعه ائمه جمعه خوب و معتبری داشته است حجت الاسلام صفری اهل همین منطقه می باشد وقتی خبر تودیع وی به گوش مردم خشکبیجار رسید گفتند: مارو یتیم کردید.

 

حجت الاسلام روحانی امام جمعه پیشین املش در این مراسم هدف اصلی این جابجایی ها را برای سرعت دادن به کارهای فرهنگی دانست و گفت بنا به فرمایش بزرگان انقلاب نماز جمعه لیله القدر انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد : این جلسه برای اهمیت دادن به نماز جمعه برگزار شده است ،در خصوص ساخت مصلی فقط بنده به تنهایی دست به ساخت آن نزدم ادم هایی از جمله اقای نیک روش پشت صحنه بودند.

 

امام جمعه سابق املش افزود: در چندهفته ای که بنده از این شهرستان تودیع شده ام حجت الاسلام علیپور تلاش زیادی داشتند و این سنگر خطیر را حفظ کردند که جای تقدیر و سپاس دارد.

 

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی در سخنانی اظهار داشت: امیدوارم بوانم  در شان این لباس و مسئولیت کارکنم و وقتی از اینجا می روم مردم از رفتنم ناراحت باشند.

 

امام جمعه جدید املش افزود:  بهترین درسی که میشود از قیام امام حسین(ع) گرفت، ولایت است که از تشعشعاتش قیام سال۵۷ بود.

 

وی ادامه داد: در زمانی این مسئولیت را قبول می کنم که کار سخت افزاری برای نمازجمعه وجود نداردفقط باید در زمینه فرهنگی کار کرد.

 

در پایان هدایایی به رسم یادبود به حجت الاسلام روحانی اهدا شد و حکم مسئولیت امام جمعه جدید قرائت گردید.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد