کد خبر: 70643

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۵:۰۲

اعزام ۴۵ مبلغ دینی به مناسبت دهه اول محرم

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش گفت: ۴۵ نفر از روحانیون و مبلغین به مناسبت ایام دهه اول ماه محرم به بیش از ۱۰۰مسجد شهرستان املش اعزام شدند.   حجت‌الاسلام حسین عزیزی در گفتگو با خبرنگار املش ما ، با تسلیت فرارسیدن ماه عزای حسینی اظهار داشت: دردهه اول محرم بیش از ۴۵ مبلغ به مراکز مختلف فرهنگی […]

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش گفت: ۴۵ نفر از روحانیون و مبلغین به مناسبت ایام دهه اول ماه محرم به بیش از ۱۰۰مسجد شهرستان املش اعزام شدند.

 

عزیزیحجت‌الاسلام حسین عزیزی در گفتگو با خبرنگار املش ما ، با تسلیت فرارسیدن ماه عزای حسینی اظهار داشت: دردهه اول محرم بیش از ۴۵ مبلغ به مراکز مختلف فرهنگی و مذهبی، مساجد، تکایا، حسینیه ها و هیئات مذهبی به مناطق مختلف شهری و روستایی این شهرستان در دهه اول محرم اعزام شدند.

 

وی در ادامه افزود: تعدادی از این مبلغین از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و تعدادی نیز از مبلغین بومی بودند که به مناطق مختلف اعزام شدند.

 

این کارشناس دینی درادامه تصریح کرد: تعمیق باورهای دینی در جامعه، گسترش فرهنگ عاشورا، تبیین اهداف قیام امام حسین (ع) آگاه سازی مردم به‌ویژه جوانان، مبارزه با شبیخون و هجمه های فرهنگی دشمن از مهمترین اهداف سازمان تبلیغات اسلامی برای اعزام مبلغ درمناسبت های مختلف مذهبی است.

 

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش اذعان داشت: دشمن در شرایط کنونی در لباس‌های مختلف به جنگ با ایران اسلامی آمده و بایدبا بصیرت و شناخت کافی به خنثی کردن این تهدیدات بپردازیم که ترویج فرهنگ عاشورا و گسترش اخلاق و معنویت در این زمینه بسیار ارزشمند است.

 

تهیه خبر: مریم معارفی

ارسال دیدگاه

کسب درآمد