کد خبر: 70371

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۲

۱۳ واحد آموزشی در شهرستان املش هوشمندسازی می شوند

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید ۱۳ واحد آموزشی شهرستان املش در قالب کاروانی هوشمندسازی شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، بهرام صفری صبح امروز در حاشیه اعزام کاروان هوشمندسازی ۱۳ واحد آموزشی گفت: این پروژه از سال ۹۰ آغاز شده و تاکنون ۳۹ واحد آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی  درحد نیمه الکترونیک و تمام […]

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید ۱۳ واحد آموزشی شهرستان املش در قالب کاروانی هوشمندسازی شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، بهرام صفری صبح امروز در حاشیه اعزام کاروان هوشمندسازی ۱۳ واحد آموزشی گفت: این پروژه از سال ۹۰ آغاز شده و تاکنون ۳۹ واحد آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی  درحد نیمه الکترونیک و تمام الکترونیک تجهیز شده اند.

مدیر آموزش و پرورش املش ادامه داد: ۵ واحد از مدارس هوشمندسازی شده شهرستان املش غیر دولتی اند و ۲۴ واحد در مقطع ابتدایی و ۴ واحد مقطع متوسطه اول و ۱۱ واحد در مقطع متوسطه دوم تجهیز شده اند.

وی افزود: ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار سال قبل برای هوشمندسازی مدارس شهرستان املش اختصاص یافت که با تخصیص کامل آن که نزدیک به شش برابر میزان دو سال قبل است؛ و با این میزان اعتبار ۱۳ واحد آموزشی این شهرستان در مقطع ابتدایی به تجهیزات هوشمندسازی از نوع تمتم الکترونیک مجهز شد.

صفری خاطرنشان کرد: شهرستان املش ۱۰۱ واحد آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از دخترانه، پسرانه و مختلط دارد که برای هوشمند سازی هر یک از واحدهای آموزشی شصت میلیون ریال ، و برای تجهیز ۶۲ واحد آموزشی باقیمانده شهرستان املش در مجموع ۳ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال نیاز است.

مدیر آموزش و پرورش املش بهره گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات در ارائه روش های نوین و راه حل های مبتنی بر فن آوری اطلاعات، ایجاد محیطی پویا و جذاب برای شکوفائی کامل استعدادها و بروز خلاقیت های فردی و جسمی دانش آموزان تأکید بر مهارت های تفکر و تحقیق، فراهم کردن انواع شیوه های نوین آموزشی جهت استعدادهای مختلف مبتنی بر بهره گیری از هوش های چندگانه، فراهم نمودن محیط یاددهی و یادگیری و استمرار آن در داخل و خارج از مدرسه عنوان نمود.

وی تصریح کرد : در آستانه شروع سال تحصیلی جدید تجهیزات هوشمندسازی تمام الکترونیک مدارس ابتدایی دوره اول و دوم دخترانه شهید پاهکیده، دوره دوم پسرانه شهید پاهکیده، ۱۷ شهریور،شهید شیرودی در شهر املش، شهید مدرس و شهید مطهری در کیاکلایه، ۲۲ بهمن جورکاسر، شهدای جیرگوابر، مجتمع شهید اندرزگوه سورکوه، امت آزاربن، شهید اسدآبادی گرکرود و ولیعصر(عج) روستای ییلاقی موسی کلایه در قالب کاروان ارسال شد.

شهرستان املش پنج هزار و ۳۶۵ دانش آموز دختر و پسر در مقاطع مختلف تحصیلی دارد.

هوشمندسازی مدارس املش هوشمندسازی مدارس املش

ارسال دیدگاه

کسب درآمد