کد خبر: 70367

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۸

دولت یازدهم توجه ویژه ای به جوانان دارد

فرماندار شهرستان املش گفت: دولت تدبیر و امید، در برنامه ریزی ها و سیاست گذاری ها نشان داده که توجه ویژه ای به قشر جوان دارد. به گزارش املش ما، یونس محمودی عصر شنبه در مراسم اختتامیه برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان املش، جوان را نماد تحرک، تفکر و پویایی هر جامعه دانست و اظهار […]

فرماندار شهرستان املش گفت: دولت تدبیر و امید، در برنامه ریزی ها و سیاست گذاری ها نشان داده که توجه ویژه ای به قشر جوان دارد.

فرماندار املشبه گزارش املش ما، یونس محمودی عصر شنبه در مراسم اختتامیه برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان املش، جوان را نماد تحرک، تفکر و پویایی هر جامعه دانست و اظهار کرد: جوان در عرصه تصمیم گیری و تصمیم سازی می کوشد بعد فرهنگی و اجتماعی هر نظام را از آسیب ها مصون دارد.

وی افزود: جوانان نظام اسلامی ایران، تاثیرپذیرترین و تاثیرگذارترین عنصر در میان عناصر زنده انسانی جامعه محسوب می شوند و جوانان ما در عرصه های مختلف و در میادین ورزشی، علمی، فرهنگی، المپیادها و … خوش درخشیده اند.

فرماندار املش ادامه داد: نگاه دولت در سرمایه گذاری پیرامون نیازهای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حتی در عرصه های اشتغال، تولید و ارائه خدمات به مردم بیانگر توجه به جوان گرایی است.

به گفته محمودی، اختصاص ۱۷ درصد از ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار شهرستان املش در سرفصل های تملک و دارایی، نفت و گاز و … به مقوله آموزش و پرورش و قشر جوان، بیانگر توجه به آنان است.

اسدالله تاباری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش نیز در این مراسم گفت: در کلاس های مختلف اوقات فراغت تابستانی با ۱۵۰ برنامه، حدود سه هزار نفر شرکت کرده بودند که امروز در این مراسم به ۳۳نفر شرکت کننده و مربی جوایزی اهدا می شود.

شهرستان املش در ۷۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد