کد خبر: 70364

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۶

۳۹ واحد آموزشی شهرستان املش تاکنون تجهیز و هوشمندسازی شدند

مدیر آموزش و پرورش املش گفت: ۳۹ واحد آموزشی شهرستان املش اعم از دخترانه و پسرانه به تجهیزات هوشمند نیمه الکترونیک و تمام الکترونیک مجهز شده‌اند.   به گزارش املش ما ، بهرام صفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: هوشمندسازی مدارس این شهرستان از سال ۹۰ آغاز شده و تاکنون ۳۹ واحد آموزشی در […]

مدیر آموزش و پرورش املش گفت: ۳۹ واحد آموزشی شهرستان املش اعم از دخترانه و پسرانه به تجهیزات هوشمند نیمه الکترونیک و تمام الکترونیک مجهز شده‌اند.

 

هوشمندسازیبه گزارش املش ما ، بهرام صفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: هوشمندسازی مدارس این شهرستان از سال ۹۰ آغاز شده و تاکنون ۳۹ واحد آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی مختلف اعم از دخترانه و پسرانه به تجهیزات هوشمند در حد نیمه الکترونیک و تمام الکترونیک مجهز شده‌اند.

 

صفری با اشاره به این که ۵ واحد از ۳۹ واحد مدارس هوشمندسازی شده شهرستان املش غیر دولتی‌اند گفت: از مجموع این تعداد واحدهای آموزشی هوشمندسازی شده شهرستان املش ۲۴ واحد در مقطع ابتدایی، ۴ واحد در مقطع متوسطه اول و ۱۱ واحد در مقطع متوسطه دوم است.

 

وی تجهیزات هوشمندسازی مدارس را به پنج نوع نیمه الکترونیک، الکترونیک، نیمه هوشمند، هوشمند و هوشمند پیشرفته تقسیم کرد و افزود: از مجموع ۳۹ واحد مدارس هوشمندسازی شده شهرستان املش، ۲۳ واحد آن به تجهیزات الکترونیک دارای پرده لمسی و ۱۶ واحد به تجهیزات نیمه الکترونیک دارای پرده نمایش تجهیز شده‌اند.

 

مدیر آموزش و پرورش املش گفت: ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار سال قبل برای هوشمندسازی مدارس شهرستان املش اختصاص یافت که با تخصیص کامل آن که نزدیک به شش برابر میزان دو سال قبل است، با این میزان اعتبار ۱۳ واحد آموزشی این شهرستان در مقطع ابتدایی به تجهیزات هوشمندسازی از نوع تمام الکترونیک مجهز شد.

 

صفری تصریح کرد: شهرستان املش ۱۰۱ واحد آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از دخترانه، پسرانه و مختلط دارد که برای هوشمندسازی هر یک از واحدهای آموزشی آن ۶۰ میلیون ریال و برای تجهیز ۶۲ واحد آموزشی باقیمانده در مجموع ۳ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال نیاز است.

 

وی هدف از این کار را بهره‌گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات در ارائه روش‌های نوین و راه حل‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات، ایجاد محیطی پویا و جذاب برای شکوفایی کامل استعدادها و بروز خلاقیت‌های فردی و جسمی دانش آموزان، تأکید بر مهارت‌های تفکر و تحقیق، فراهم کردن انواع شیوه‌های نوین آموزشی جهت استعدادهای مختلف مبتنی بر بهره گیری از هوش‌های چندگانه و فراهم کردن محیط یاددهی و یادگیری و استمرار آن در داخل و خارج از مدرسه عنوان کرد.

 

صفری گفت: در آستانه شروع سال تحصیلی جدید، تجهیزات هوشمندسازی تمام الکترونیک مدارس ابتدایی دوره اول و دوم دخترانه شهید پاهکیده، دوره دوم پسرانه شهید پاهکیده، ۱۷ شهریور،شهید شیرودی در شهر املش، شهید مدرس و شهید مطهری در کیاکلایه، ۲۲ بهمن جورکاسر، شهدای جیرگوابر، مجتمع شهید اندرزگوه سورکوه، امت آزاربن، شهید اسدآبادی گرکرود و ولیعصر(عج) روستای ییلاقی موسی کلایه در قالب کاروان ارسال شد.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شهرستان املش ۵ هزار و ۳۶۵ دانش آموز دختر و پسر در مقاطع مختلف تحصیلی دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد