کد خبر: 70354

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۷

کوچه های منتهی به منازل شهدا به نام شهدای منا نام خواهد گرفت

استاندار گیلان گقت: دستوری به فرمانداران و شهرداران ۳شهرستان های استان گیلان برای سرکشی مداوم به خانواده های شهدای منا صادر شده است. به گزارش املش ما ،محمد علی نجفی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه گفت:  ضمن تبریک عید سعید قربان به مردم شهید پرور استان ، فاجعه منا را لکه ننگی […]

استاندار گیلان گقت: دستوری به فرمانداران و شهرداران ۳شهرستان های استان گیلان برای سرکشی مداوم به خانواده های شهدای منا صادر شده است.

استاندار گیلانبه گزارش املش ما ،محمد علی نجفی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه گفت:  ضمن تبریک عید سعید قربان به مردم شهید پرور استان ، فاجعه منا را لکه ننگی بر دامن آل سعود و کشور عربستان خواهد ماند و هرگز از یاد مسلمانان نخواهد رفت.

نجفی در ادامه افزود: گیلان با وجود ۱۶شهید منا که در شهرهای لنگرود ۱۱شهید، رودسر ۳خانواده شهید و ۲خانواده املش باید فرمانداران و شهرداران این شهرستان هر چه سریعتر منازل منتهی به کوچه خانواده شهدا به نام شهید نامگذاری و جزء در مواردی که کوچه ای به نام شهید از قبل باشد که کوچه ماقبل از آن به نام شهدای منا نامگذاری خواهد شد.

استاندار در پایان با اشاره به اینکه دولت محترم حقوق شهدا ی فاجعه منا پیگیری خواهد کرد ودر خدمت این خانواده های عزیز خواهد بود.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کسب درآمد