کد خبر: 70349

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۱

بررسی جنایت‌های آل سعود توسط ایران در جنبش عدم تعهد پیگیری شود

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از کشورهای عضو جنبش عدم تعهد متاسفانه رفتار دوگانه‌ای نسبت به سیاست‌های استکباری برخی از کشورها دارند.   به گزارش املش ما ، اسدالله عباسی، نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در خصوص سفر ظریف به ونزوئلا برای حضور در اجلاس وزرای جنبش […]

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از کشورهای عضو جنبش عدم تعهد متاسفانه رفتار دوگانه‌ای نسبت به سیاست‌های استکباری برخی از کشورها دارند.

 

عباسی نماز جمعه املش روز قدس (1)به گزارش املش ما ، اسدالله عباسی، نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در خصوص سفر ظریف به ونزوئلا برای حضور در اجلاس وزرای جنبش عدم تعهد، اظهار کرد: جنبش عدم تعهد یک ظرفیت مناسب و بین‌المللی است که اگر کشورها بتوانند بر اساس مرام نامه آن عمل کنند، این جنبش می‌تواند در جامعه بین‌المللی بسیار تاثیر گذار باشد.

وی افزود: در سال‌های گذشته ایران به خوبی توانسته بود از ظرفیت جنبش عدم تعهد در جهت روشنگری افکار عمومی دنیا استفاده کند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای آمریکای جنوبی و آمریکای لاتین هم کشورهایی هستند که غالبا روحیه ضد استکباری و روحیه ضد آمریکایی دارند که از این فرصت نیز می‌توان به خوبی در جهت روشن کردن خوی استکباری، کارشکنی‌ها، ظلم و جنایاتی که آمریکا در منطقه روا داشته، استفاده کرد.

عباسی تصریح کرد: یکی از مواردی که بایستی در اینجا مطرح شود و بر روی آن پافشاری کرد، رویکرد برخی کشورهای مرتجع عربی مانند آل سعود است که باید جنایت‌های ارتکابی هولناک این کشور در منطقه، توسط ایران و اعضای جنبش عدم تعهد بیان و پیگیری شود.

وی افزود: در زمینه اقتصادی نیز می‌توان در این بستر همکاری‌هایی را با سایر کشورها انجام داد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از کشورهای عضو جنبش عدم تعهد متاسفانه رفتار دوگانه‌ای نسبت به سیاست‌های استکباری برخی از کشورها دارند. اگر کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، در چهارچوب تعهدات خود عمل کنند بنظر می‌رسد می‌توان حداکثر استفاده را برد.
خبرگزاری ایسنا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد