کد خبر: 70328

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۵

عزت و اقتدار ملی مان از میز مذاکره و برجام نیست،بلکه حاصل خون شهداست

یادواره دو شهید منای شهرستان املش با عنوان “آبروی محله ” در کوچه شهید خیری برگزار شد.   به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام کیماسی در مراسم اولین سالگرد دو شهید منای شهرستان املش که با عنوان ” آبروی محله” در کوچه شهید  خیری برگزارشد ، اظهار کرد: خداوند قاتلان حجاج تشنه لب […]

یادواره دو شهید منای شهرستان املش با عنوان “آبروی محله ” در کوچه شهید خیری برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام کیماسی در مراسم اولین سالگرد دو شهید منای شهرستان املش که با عنوان ” آبروی محله” در کوچه شهید  خیری برگزارشد ، اظهار کرد: خداوند قاتلان حجاج تشنه لب فاجعه منا را لعنت کند و هر چه زودتر این رژیم آل سعود به آل سقوط تبیدل شود.

 

وی ادامه داد: بازگشت شهدای فاجعه منا بخاطر تدبیر و تهدید رهبر معظم انقلاب بود وگرنه آل سعود تصمیم نداشت پیکر حجاج ایرانی را به کشور بازگرداند.

 

مربی مرکز آموزش آیت الله بهجت سپاه قدس گیلان افزود: شهدای منا همچون سایر شهدا از بهترین مقام منزلت و جایگاه در نزد خدا و از پاداش الهی برخوردارند که دو شهید از بیست و پنج شهید فاجعه منا از حجاج شهرستان املش هستند که به این افتخار نائل آمدند.

 

حجت الاسلام کیماسی خاطرنشان کرد:  هیچ جای دنیا همچون کعبه و مکه مبارک و امن نیست و امروز ناکارآمدی آل سعود در مدیریت حرمین شریفین  برای تمام امت اسلامی و سایر ملل دنیا به جز استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی به اثبات رسیده و زمان آن رسیده در عزمی جدی قیام کنند و کعبه را آزاد کنند.

 

وی تصریح کرد: با توجه به این که آل سعود در ماه های حرام هم از کشتار مردم بی گناه کشورهای منطقه به ویژه یمن دست برنمی دارد و از حامیان اصلی گروه های تروریستی و تکفیری منطقه است که امروز وقت آن رسیده برای کوتاه کردن دست  آل سعود اقدام جدی شود و ایران این آمادگی را دارد.

 

نماینده ولی فقیه درسپاه خمام  گفت: هر آن چه از عزت و اقتدار ملی داریم و بدست آورده ایم از میز مذاکره نیست و نه از برجام بی فرجام است بلکه حاصل خون شهداست گرچه باید دولت را برای حل مشکلات کشور یاری کنیم و حقوق ملی را پیگیری و مطالبه کنیم.

 

حجت الاسلام کیماسی افزود: دشمن منتظر ضعف و افول قدرت نظامی و دفاعی ماست و و لحظه شماری می کند تا بر ما حمله ور شود ولی جرأت نمی کند و خوب می داند که ملت بزرگ و بصیر ایران گوش به فرمان رهبر خویش است و هرگز کوچکترین هراسی به دل راه نمی دهد و می بینیم که منطقه غرب آسیا ناامن ترین منطقه و ایران امن ترین کشور دنیاست.

 

در پایان این مراسم حاضرین با مداحی  ابوذر روحی سینه زنی کردند.

یادواره شهدای منا یادواره شهدای منا یادواره شهدای منا یادواره شهدای منا یادواره شهدای منا یادواره شهدای منا

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد