کد خبر: 70259

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۶

شهروندان رانکوهی از عملکرد سه ساله شهرداری ناراضی هستند+تصاویر

بعد از گذشت ۳سال از حضور امین رشیدی نژاد بعنوان شهردار در شهر رانکوه ،رضایت مندی مردم از عملکرد شهرداری  بدلیل مشکلات شهری کاهش یافته است.   به گزارش خبرنگار املش ما ، با تحقیقات و گفتگو با شهروندان رانکوه متوجه شدیم اکثر شهروندان این شهر از عملکرد شهرداری رضایت ندارند و انتقاد شدیدی را نسبت به […]

بعد از گذشت ۳سال از حضور امین رشیدی نژاد بعنوان شهردار در شهر رانکوه ،رضایت مندی مردم از عملکرد شهرداری  بدلیل مشکلات شهری کاهش یافته است.

 

به گزارش خبرنگار املش ما ، با تحقیقات و گفتگو با شهروندان رانکوه متوجه شدیم اکثر شهروندان این شهر از عملکرد شهرداری رضایت ندارند و انتقاد شدیدی را نسبت به عملکرد شهرداری مطرح می کنند.

 

بعد از گذشت ۳سال از حضور امین رشیدی نژاد بعنوان شهردار در شهر رانکوه اکثر رضایت مندی مردم از عملکرد شهرداری بدلیل مشکلات زیاد شهری ،کاهش یافته است.

 

کسی منکر برخی از عملکرد های خوب شهرداری نیست اما آیا اعضای شورای شهر رانکوه با توجه به آغاز فصل مدارس و رفت و آمد دانش آموزان  به بحث آسفالت خیابان شهید رجایی که تنها راه دسترسی دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی و تنها کتابخانه این شهر می باشد دقت نموده اند؟

 

سال‌هاست که چاله‌های خیابان‌های شهر رانکوه به عنوان یکی از معضلات اصلی این خیابان‌ها خودنمایی می‌کند و با وجود نارضایتی شهروندان هر روز شاهد عمیق‌تر شدن این زخم‌های کهنه بر پیکر شهر هستیم.این چاله‌ها علاوه بر زشت کردن چهره خیابان‌های شهر، مشکلاتی را برای عبور و مرور شهروندان ایجاد کرده و برای دارندگان خودروها هم به معضلی اساسی تبدیل شده است.

 

یکی از شهروندان رانکوهی در این باره به خبرنگار ما می‌گوید: متأسفانه شهر رانکوه از لحاظ مبلمان شهری وضعیت مناسبی ندارد و حتی در پارکهای این شهر مکان مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت کودکان این شهر نمی توانیم پیدا کنیم.

 

بگذریم حال این شهر این روزها آنقدر بی حال است که حتی گردشگر یا مسافری که به این شهر وارد می‌شود با دیدن آسفالت‌های لواشکی و قدیمی بدجور به ذوق -شان می‌خورد و به جای لذت بردن از هوای دل‌انگیز رانکوه باید مرتبا خود را از چاله‌ها و گودال‎های عمیق عبور دهد.

 

یکی از مهم‌ترین وظایف شهرداری در ایجاد کمیته‌ استقبال از ماه مهر، زیباسازی و ترمیم فضای سبز شهری در راستای ایجاد نشاط و طراوت آینده‌سازان کشور است و در کنار آن نباید به ضرورت رفع خطرهای احتمالی در مسیر دانش آموزان، ، امحاء پوسترهای تبلیغاتی و شستشوی معابر نزدیک به مدارس بی‌توجه باشد.

 

توجه به مرمت حفاری‌های اطراف مدارس، رفع سد معبر و چاله‌های در مسیر به‌طور جدی می‌بایست صورت پذیرد تا هم شاهد روان‌سازی ترافیک و هم عدم حادثه برای فرزندان شهر باشیم.

 

در این چند روز شهروندان زیادی تصاویری از خرابی کوچه و خیابان خود برای ما ارسال کردند که واقعا جای تاسف دارد شهر رانکوه به این وضع دچار شده است.

 

شهرداری در یک سال اخیر چندین پروژه مختلف از قبیل (احداث فرهنگسرا-ساخت پارک در استخر آسیابسران….) را در سطح شهر اعلام و آنها را در بیلبوردهای شهر حتی در رسانه ها هم تبلیغ کرد درحالیکه اکنون شهروندان به این نتیجه رسیده اند ایکاش وقتی که صرف کارهای تبلیغاتی شد به امورات زیر ساختی این شهر رسیدگی می شد آن هم بدلیل این که شهرداری بعد از کندن آسفالت و انجام نیمی از پروژه آن را نیمه کاره و خیابان و کوچه ها را با خرابی بسیار زیاد رها می کند و شهروندان را به مشکل می اندازد.

 

در پایان فقط امیدواریم اعضای شورای شهر در سال پایانی عمر شورای چهارم اندکی به مشکلات شهر نگاهی داشته باشند و در رفع آنها تلاش کنند.

 

جاده رانکوه جاده رانکوه پارک رانکوه پارک رانکوه پارک رانکوه پارک رانکوه پارک رانکوه پارک رانکوه پارک رانکوه تقدیر از شهردار رانکوه راه رانکوه راه رانکوه راه رانکوه راه رانکوه راه رانکوه

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد