کد خبر: 70109

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۴:۱۴

باشگاه پرسپولیس تهدید کرد

صحبت‌های عجیب کی‌روش علیه برانکو موجب خشم مدیران پرسپولیس شده است. به گزارش املش ما ، وطن امروز نوشت : باشگاه پرسپولیس فدراسیون را تهدید کرده اگر حملات کی‌روش علیه برانکو ادامه داشته باشد آنها هم با تیم‌ملی همکاری نمی‌کنند.  بعد از اینکه برانکو اعلام کرد برای حمایت از تیم‌ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل […]

صحبت‌های عجیب کی‌روش علیه برانکو موجب خشم مدیران پرسپولیس شده است.
کی روشبه گزارش املش ما ، وطن امروز نوشت : باشگاه پرسپولیس فدراسیون را تهدید کرده اگر حملات کی‌روش علیه برانکو ادامه داشته باشد آنها هم با تیم‌ملی همکاری نمی‌کنند.  بعد از اینکه برانکو اعلام کرد برای حمایت از تیم‌ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل قطر به استادیوم آزادی می‌رود، خیلی‌ها تصور کردند شاید دیگر با این حرکت سرمربی پرسپولیس، جنگ بین او و کی‌روش تمام شود. برانکو در مصاحبه‌های اخیر خود سعی کرد موضع مهربانانه‌تری علیه تیم‌ملی داشته باشد.
او با وجود اینکه از تعطیلی یک ماهه لیگ ناراحت بود اما اعلام کرد برای کمک به تیم‌ملی چاره‌ای نداریم. اما کارلوس کی‌روش در خاتمه بازی با قطر بدون آنکه نامی از برانکو بیاورد به او و امیر قلعه‌نویی به عنوان منتقدان برنامه‌های تیم‌ملی تاخت. کی‌روش چند باره اعلام کرد آن آقا باید از تیم‌ملی عذرخواهی کند. با توجه به اینکه کی‌روش قبلا گفته بود منتظر عذرخواهی برانکو هستم، می‌شود حدس زد علاوه بر قلعه‌نویی، برانکو هم مدنظر سرمربی پرتغالی تیم‌ملی است. با این وجود برانکو در نخستین مصاحبه سعی کرد حرفی علیه کی‌روش نزند. او مدعی شد چون اسمی از او به میان نیامده است دلیلی ندارد پاسخی به حرف‌های سرمربی تیم‌ملی بدهد.
اما این پایان کار نبود. سرمربی پرسپولیس در دیداری که جمعه‌شب با طاهری در خانه‌اش داشت نسبت به این موضوع اظهار گلایه کرد. برانکو می‌گوید ما بیشترین بازیکن را به تیم‌ملی می‌دهیم، هواداران ما برای تیم‌ملی سنگ تمام می‌گذارند و به خاطر تیم‌ملی روند حرکتی‌مان مختل می‌شود و عوض تشکر از ما، کی‌روش این حرف‌ها را می‌زند.  طاهری بعد از شنیدن این گلایه‌ها به سرمربی تیمش گفت فعلا هیچ صحبتی علیه کی‌روش نکند، چرا که تیم‌ملی در شرایط خاصی قرار دارد و ممکن است نتیجه نگرفتن مقابل چین در نهایت به اسم این حاشیه‌آفرینی نوشته شود. اما طاهری در تماسی که با مسؤولان فدراسیون داشت گله خود را مطرح کرد. باشگاه پرسپولیس در این باره اخطار داده اگر مصاحبه‌های تخریبی کی‌روش ادامه داشته باشد، آنها مقابله به مثل می‌کنند و برخلاف میل باطنی‌شان، برابر صحبت‌های سرمربی تیم‌ملی موضع می‌گیرند.
مسؤولان فدراسیون وعده دادند در این باره به کی‌روش هشدار لازم را می‌دهند تا او با این صحبت‌ها مانع اتحاد مربیان نشود. اما با توجه به رفتار کی‌روش و همچنین آگاهی فدراسیون از خلقیاتش بعید به نظر می‌رسد تاج و دیگر مدیران فدراسیون در این باره چندان به کی‌روش نهیب بزنند. پیشینه نشان داده هر وقت این اتفاق افتاده برعکس کی‌روش بر انتقاداتش افزوده است. اما با توجه به اتمام حجت باشگاه پرسپولیس اگر سرمربی تیم‌ملی بار دیگر علیه برانکو حرف بزند آن وقت باشگاه هم قطعا مواضع سرسختانه‌ای را می‌گیرد./وطن امروز
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد