کد خبر: 70089

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۴:۰۸

ضرورت مشارکت مردم با دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی

معاون فرماندار املش گفت: مشارکت همه‌جانبه مردم با دولت برای ایجاد اشتغال و تحقق اقتصادی مقاومتی امری ضروری است.  به گزارش املش ما ، اسماعیل درویش عصر امروز در جلسه کارگروه سرمایه‌گذاری و اشتغال این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری املش، اظهار کرد: حمایت از کارگاه‌های کوچک، متوسط و زودبازده و نیز توجه به مشاغل خانگی […]

معاون فرماندار املش گفت: مشارکت همه‌جانبه مردم با دولت برای ایجاد اشتغال و تحقق اقتصادی مقاومتی امری ضروری است.

اقتصاد مقاومتی به گزارش املش ما ، اسماعیل درویش عصر امروز در جلسه کارگروه سرمایه‌گذاری و اشتغال این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری املش، اظهار کرد: حمایت از کارگاه‌های کوچک، متوسط و زودبازده و نیز توجه به مشاغل خانگی در راستای ایجاد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی لازم است.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، افزود: همدلی و همکاری تمام مسئولان با مردم و ارائه راهکارهای مناسب برای رفع موانع و مشکلات موجود در سر راه سرمایه‌گذاران زمینه‌ساز تحقق اقتصاد مقاومتی است.

معاون فرماندار املش تصریح کرد: رویکرد ما نگاه به درون و داشته‌های داخلی با برون‌نگری برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی مشارکت همه‌جانبه مردم با دولت را در ایجاد اشتغال و به سرانجام رساندن اقتصاد مقاومتی مورد تأکید قرار داد.

درویش تصریح کرد: برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی املش نیازمند عزم جدی‌تری هستیم.

وی با اشاره به طرح‌های ارائه شده به کارگروه اشتغال املش گفت: بررسی‌های اولیه در شهرستان انجام می‌شود و بررسی نهایی مربوط به استان است.

به گزارش فارس، در کارگروه اشتغال املش ۱۰ طرح مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد هفت طرح کشاورزی و صنعتی تایید شد./فارس

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد