کد خبر: 70086

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۴:۰۵

جشنواره قرآنی یادواره محمد رسول الله در گیلان برگزار شد

سومین یادواره قرآنی محمد رسول الله ویژه دانش‌آموزان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مجتمع فرهنگی و قرآنی باران گیلان برگزار شد.   به گزارش املش ما به نقل از تسنیم ، این جشنواره در سومین سال متوالی در قالب جشنواره فرهنگی و قرآنی با حضور ۱۲۰ دانش آموز زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) از […]

سومین یادواره قرآنی محمد رسول الله ویژه دانش‌آموزان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در مجتمع فرهنگی و قرآنی باران گیلان برگزار شد.

 

قرآنبه گزارش املش ما به نقل از تسنیم ، این جشنواره در سومین سال متوالی در قالب جشنواره فرهنگی و قرآنی با حضور ۱۲۰ دانش آموز زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) از سراسر گیلان برگزار شد.

۱۲۰ دانش آموز گیلانی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در رشته‌های حفظ، قرائت و ترتیل از صبح امروز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در اختتامیه این جشنواره ۲۳ نفر از دانش آموزان شرکت کننده به تفکیک، ۹ نفر در رتبه اول، ۶ نفر در رتبه دوم و ۸ نفر در رتبه سوم به مسابقه استانی راه پیدا کردند.

مرحله دوم این جشنواره به‌صورت استانی مهرماه امسال در مشهد با حضور دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود که ۲۳ نفر از دانش آموزان گیلانی به این مرحله راه یافتند.

شهرستان‌های فومن، تالش، املش و سیاهکل از شهرستان‌های شاخص قرآن آموزی در استان گیلان هستند.

به گزارش تسنیم، تابستان امسال بیش از ۴۰ مربی قرآن در سراسر گیلان به تدریس بیش از یک هزار نفر دانش آموز قرآن آموز در کلاس‌های تابستانی و اوقات فراغت پرداخته اند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد